fot. Marie Marou

Tymek hojnym gestem wspiera Ukrainę


25 lutego 2022

Podziel się newsem:

Tymek zapowiedział na kwiecień dwa nowe albumy. Cały dochód z fizycznej sprzedaży preorderu EP-ki Romantyk zostanie przeznaczony na pomoc Ukrainie.

Tymek gra dla Ukrainy

Artysta od początku stycznia wykonywał ruchy, które zwiastowały rychłe pojawienie się nowego materiału. Na ten moment wiadomo o dwóch albumach, które ukażą się pierwszego kwietnia. Jako pierwszą, ogłoszono premierę EP-ki Król życia, która w opisie zapowiadała ponadto płytę Odrodzenie – dziwnym zbiegiem okoliczności, datowaną dokładnie na ten sam dzień.

Podejrzewałam, że w Prima Aprilis faktycznie wyjdą dwa krążki, a nie jeden, lecz – kiedy Tymek ujawnił się z drugim projektem, czyli Romantykiemśmiem twierdzić, że światło dzienne ujrzą trzy nowe projekty.

Raper niedawno ogłosił trasę koncertową Odrodzenie, która wystartuje 2 kwietnia w Poznaniu – bezpośrednio po premierze albumów.

W związku z agresją Rosji na Ukrainę artysta nie zabrał głosu w publicznym orędziu, lecz zrobił coś znacznie więcej. Poprzez swoje media społecznościowe ogłosił, że udzieli naszym wschodnim sąsiadom niemałego wsparcia finansowego.

Przeczytaj: Nie tylko „Król życia”, ale również „Romantyk”. Tymek nagrał z Urbanskim dwa albumy!

Tymek epka romantyk preorder Ukraina
Tymek/ fot. Marie Marou

Romantyk – wiek XIX w pigułce

Na swoich socjal mediach, Tymek umieścił wpis informujący, że cały dochód ze sprzedaży fizycznej preorderu minialbumu Romantyk zostanie przeznaczony na pomoc humanitarną ofiarom wojny w Ukrainie.

Ironicznie i niezwykle gorzko zgrał się tytuł albumu z literacką epoką, tak bogatą w historię martyrologii oraz walki za ojczyznę.

EP-kę w przedsprzedaży można zamówić na stronie sklepzmuzyka.pl do 16 marca do godziny 23.59.

ROMANTYK – Tymek, Urbański | ODRODZENIE

Jak pomóc Ukrainie?

Parlament Europejski przyjął aplikację Ukrainy dotyczącą przystąpienia do Unii Europejskiej, a organizacje humanitarne nie ustają w pomaganiu naszym sąsiadom.

Polski Czerwony Krzyż uruchomił zbiórkę pieniędzy na rzecz poszkodowanych w Ukrainie. Środki będą przeznaczone w pierwszej kolejności na m.in. zakup żywności, materiałów opatrunkowych oraz zabezpieczenie innych priorytetowych potrzeb.

Redakcje Rytmy.pl i Muno.pl razem dla Ukrainy!

Fundacja Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej stworzyła zbiórkę, która jest dostępna pod linkiem Pomoc dla Ukrainy.

Przedstawiciele strony Support Ukraine opublikowali w mediach społecznościowych post instruktażowy dotyczący pomocy dla Ukraińców.

Tymek zapowiedział na kwiecień dwa nowe albumy. Cały dochód z fizycznej sprzedaży preorderu EP-ki Romantyk zostanie przeznaczony na pomoc Ukrainie. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. […]

MIEJSKI HIP HOP FESTIWAL POZNAŃ

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


ZOBACZ: Open’er Park – Margaret, Tymek | 12.08.2021 – fotorelacja

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →