Materiały prasowe

Tymek i Urbański z dwoma wspólnymi singlami. Jest także preorder EP-ki


05 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Na nowym kanale Youtube'owym Tymek & Urbanski pojawiły się dziś dwa numery autorstwa artystów: Odurzony snem oraz Jeden uśmiech Twój. Sprawdź szczegóły.

Współpraca Tymka i Urbańskiego

Nie jest to pierwszy raz, gdy Panowie łączą siły. Wcześniej miało to miejsce m.in. przy okazji kawałków takich jak Ostatni czy Oczko w głowie. Wszystko wskazuje jednak na to, że szykuje się nam tym razem długoterminowa współpraca - artyści założyli wspólny kanał na YouTube. Okazało się także, że w drodze jest wspólna EP-ka pod szyldem Kayaxu. W preorderze możecie zamówić ją tutaj. Tracklista nadchodzącej płyty prezentuje się następująco:

Tymek - Król Życia - tracklista

  1. Pokrzywy
  2. Klakson
  3. San Francisco
  4. Odurzony snem
  5. Pończochy
  6. Naprzemianmieszane
  7. Trochę, trochę

Na stronie preorderu widnieje także bardzo tajemnicza zapowiedź, według której... Tymek ma odejść 5-go stycznia.

Tymek - urodzony 28 października 1994r. w Opolu, polski twórca utworów muzycznych i autor tekstów. Działał pod pseudonimem Tymek od stycznia 2017 do wczesnych lat 20 XXI wieku. Zmarł w wypadku motocyklowym w wieku 27 lat 5 stycznia 2022 roku w Puerto de la Cruz na Teneryfie. 1 kwietnia 2022 ukazał się jego pośmiertny album Odrodzenie. W 2023 roku zostały opublikowane kolejne utwory na rzecz fundacji Vestige.

Co to tak naprawdę oznacza? Będziemy Was informować na bieżąco!

Urbański jest na polskiej scenie zasłużonym producentem, choć nie pochodzi stricte z rapowej bańki: ma na koncie chociażby ścieżkę dźwiękową do filmu Boże Ciało, czy szereg współprac reklamowych. Tymka nie trzeba nikomu przedstawiać - jest jednym z najważniejszych na ten moment raperów na polskiej scenie. Szerzej o jego karierze wypowiedzieliśmy się w tym miejscu. Co zgotowali nam wspólnie tym razem? Przekonacie się poniżej!

Przeczytaj także: Tymek w retro kawałku z Kubą Karasiem i Wojtkiem Urbańskim

Tymek Cielo Blu i Sophia Loren
Tymek, źródło: materiały prasowe

Tymek & Urbański - Odurzony snem

Tymek & Urbański - Jeden uśmiech Twój

Na nowym kanale Youtube’owym Tymek & Urbanski pojawiły się dziś dwa numery autorstwa artystów: Odurzony snem oraz Jeden uśmiech Twój. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Współpraca Tymka […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →