Anna Plaskota w nowym odcinku podcastu Rap Backstage


06 listopada 2021

Podziel się newsem:

W najnowszym odcinku Rap Backstage Krzysztof Nowak i Marcin Flint porozmawiali z Anną Plaskotą, byłą szefową Prosto Label.

Rap Backstage, czyli branża „od kuchni”

Podcast Rap Backstage funkcjonuje pod banderą naszego portalu od paru miesięcy. W tym okresie Marcin Flint oraz Krzysztof Nowak, znani dziennikarze rapowi, rozmawiali z osobami, które na co dzień pracują w środowisku około hip-hopowym. Gospodarze goszczą w programie producentów muzycznych, wydawców, raperów oraz osoby, które zarządzają dużymi wytwórniami. Patrząc w ogólnym ujęciu, do Rap Backstage zapraszani są ludzie, którzy kreują rynek od wewnątrz.

W studiu naprzeciw Krzysztofa i Marcina zasiedli już Atutowy, Barto Katt, Groh, Czarny HIFI, Prykson Fisk i Bartosz Kozikowski. Ostatnia odsłona programu zagwarantowała wywiad z niepowtarzalnym duetem, jakim jest Słoń razem z Martą Nizio-Siarą. Natomiast w najnowszym odcinku podcastu pojawiła się Anna Plaskota.

anna plaskota rap backstage marcin flint krzysztof nowak

Anna Plaskota w naszym podcaście

Anna Plaskota przez dwanaście lat pracowała w wytwórni Sokoła, czyli Prosto Label. Przez pięć lat pełniła funkcję szefowej wytwórni, którą opuściła w 2017 roku. Od tamtego czasu rozmówczyni Krzysztofa Nowaka i Marcina Flinta spędziła lata na pracy w dystrybucji cyfrowej. Obecnie piastuje wysokie stanowisko w firmie Independent Digital.

Podczas rozmowy w ramach Rap Backstage, Plaskota opowiedziała dziennikarzom choćby o tym, dlaczego warto publikować single przed premierą albumu. Gościni wspomniała o pracy w Prosto oraz współpracy z KęKę. Jeśli ktoś zastanawiał się, skąd w Nie bądź zły wers: Gadka z Anką, mam małpę w spodniach, teraz już wie, o kim nawijał Siara na Nowych Rzeczach.

Najnowszy odcinek formatu Rap Backstage znajdziecie na kanale IDĘWTANGO. Przed wami godzinna rozmowa pełna anegdot i bardzo ciekawych wieści prosto zza kulis muzycznej dystrybucji.

Rozmowa z Anną Plaskotą

Partnerzy medialni: GlamRap.pl, Popkiller.pl, Rapnews.pl.

W najnowszym odcinku Rap Backstage Krzysztof Nowak i Marcin Flint porozmawiali z Anną Plaskotą, byłą szefową Prosto Label. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →