kadr z klipu do utworu "Kryzysowa Narzeczona" Jurasa

Juras powróci z solowym albumem. Drugi singiel już wkrótce


21 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Po 7 latach przerwy od Biało-czerwonego serca Juras zapowiada swój drugi solowy krążek w karierze zatytułowany Przebudzenie. Sprawdź teaser drugiego singla z płyty.

Powrót po 7 latach

Powrót Jurasa do rapowania możemy śmiało określić jako jeden z najbardziej niespodziewanych w ostatnich latach. Członek składu Pokój z Widokiem na Wojnę jest bowiem zawodowym kickbokserem i prowadzi własną szkółkę Street Fighter. Ostatnie rapowe ruchy Jurasa mogliśmy śledzić 7 lat temu, kiedy to ukazała się jego pierwsza i jak do tej pory ostatnia solowa płyta Biało-czerwone serce, a rok wcześniej w 2014 roku dostaliśmy ostatni album Pokoju z Widokiem na Wojnę zatytułowany Grawitacja. Zawodnik Prosto powraca jednak z nowym albumem o tytule Przemiana. Jak możemy przeczytać w preorderze wydawnictwa (pisownia oryginalna):

Przemiana to drugi solowy krążek Jurasa. Album opowiada o procesie przemiany jakiej doświadczył raper w ciągu ostatnich pięciu lat, czyli przejścia z życia singla w wielkim mieście do założenia rodziny i pełnej trzeźwości.
Na płycie znajdziemy 12 utworów, m. in. feat. z Paluchem w utworze “Surferzy Życia”.
Preorder wzbogacony o QR kod przekierowujący do e-booka opisującego kulisy powstawania albumu oraz do prywatnych materiałów video z jego powstawania.

Jak do tej pory ukazał się pierwszy singiel Jurasa zatytułowany LIŚCIE, a dziś na kanał ProstoTV trafił teaser drugiego utworu z płyty – Kryzysowa Narzeczona. Za bit do numeru odpowiada Małach, a klip jest dziełem ekipy Vision Crew. Warto nadmienić, że jest to pierwsza zapowiedź nowości na kanale Prosto niezwiązana z twórczością Sokoła od ponad dwóch lat. Poprzednim takim raperem był Alien z utworem Wyrwać się.

Juras – Kryzysowa narzeczona (Trailer)

Po 7 latach przerwy od Biało-czerwonego serca Juras zapowiada swój drugi solowy krążek w karierze zatytułowany Przebudzenie. Sprawdź teaser drugiego singla z płyty. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex […]

Kup Bilety

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →