fot. Gaja Hornby Records

Margaret stworzyła nową przestrzeń dla swoich fanów. Podzieliła się też nowym utworem – „PLN


12 października 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Margaret poinformowała o stworzeniu nowej sekcji w aplikacji Gaja Hornby Records. Będzie ona przestrzenią dla fanów, która ma umożliwić lepszy i bliższy kontakt z artystką.

Być bliżej fanów

Wytwórnia muzyczna założona przez Margaret i Kacezeta działa już od 2020 roku. Nakładem Gaja Hornby Records ukazały się jak dotąd wydawnictwa artystki: Maggie Vision oraz Gelato. W 2021 roku uruchomiono aplikację, poprzez którą artyści mogą zgłaszać się do wytwórni, słuchać muzyki czy oglądać klipy Margaret. Artystka poinformowała, że w apce pojawiła się nowa sekcja, która jest poświęcona fanom.

To będzie miejsce, w którym będziemy mogli sobie bezpiecznie pogadać. Od jakiegoś czasu tęskniłam za kontaktem z moimi słuchaczami. Chciałabym Was bardziej poznać, wiedzieć kim jesteście, co lubicie, czego słuchacie. W aplikacji będzie ekskluzywny content, niedostępny nigdzie indziej. Na rozpoczęcie tej przygody wrzucam Wam niepublikowany wcześniej utwór – tylko dla Was, bo mam dużo rzeczy w tak zwanej szufladzie.

W jakimś sensie chciałabym stworzyć taką grupę wsparcia, bo żyjemy w bardzo zwariowanych czasach. Fajnie trzymać się razem i wspierać

– powiedziała Margaret na Instagramie.

Jak powiedziała, tak zrobiła. W aplikacji wytwórni Gaja Hornby Records dostępny jest nowy utwór – PLN. Margaret ostatnimi czasy zaskakuje. Artystka wystąpiła w radiowym serialu kryminalnym Niech to usłyszą, gdzie wcieliła się w piosenkarkę Maggie. W serialu grają także między innymi Krzysztof Czeczot, Karolina Gorczyca, Andrzej Grabowski i Robert Makłowicz. W internecie niespodziewanie pojawił się również cover utworu Republiki Mamona, który Margaret nagrała wraz z Włodim.

Margaret, Włodi – Mamona

Margaret i Kacezet w podcaście Rap Backstage

Margaret i Kacezet byli gośćmi naszego podcastu Rap Backstage. W rozmowie z prowadzącym Marcinem Flintem opowiedzieli między innymi o nastawieniu do polskiej muzyki, współpracy artystki z Sony Entertainment czy starciu oczekiwań i rzeczywistości w przypadku zarządzania wytwórnią. Rozmowa, podobnie jak wszystkie inne odcinki Rap Backstage, dostępna jest na platformach streamingowych oraz na naszym kanale w serwisie YouTube.

Margaret poinformowała o stworzeniu nowej sekcji w aplikacji Gaja Hornby Records. Będzie ona przestrzenią dla fanów, która ma umożliwić lepszy i bliższy kontakt z artystką. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →