kadr z teledysku

Margaret pozuje z workiem marihuany, bo “lubi kwiaty”. W sieci zawrzało


28 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Wśród rodzimych artystów znajdzie się wielu entuzjastów marihuany. Jedną z nich jest Margaret, która opublikowała zdjęcie z workiem wypełnionym suszem.

Maggie pozuje z workiem zioła

Na oficjalnym profilu instagramowym Margaret piosenkarka dzieli się treściami skrajnie różnymi. Od informacji koncertowych, przez treści sponsorowane, po prywatne fotografie artystki. Wśród zdjęć z ostatniej z wymienionych kategorii znalazła się fotografia Maggie z workiem wypełnionym marihuaną. Piosenkarka uzupełniła zdjęcie opisem “Jak każda dziewczyna lubię kwiaty”.

Zobacz: Margaret i KaCeZet zakładają wytwórnię Gaja Hornby Records

Zdjęcie wywołało dyskusję na portalach plotkarskich, które skupiły się na niedawnej metamorfozie Margaret. W zeszłym roku Margaret wydała najnowszy album zatytułowany Maggie Vision, który bardzo wyraźnie korespondował z rapem. Niektórzy dopatrują się w tekstach piosenek powodu, przez który wokalistka została odsunięta od udziału w m.in. The Voice of Poland. Na albumie gościnnie wystąpili chociażby Young Igi, Kizo, Kukon oraz Otsochodzi. Wszyscy z wymienionych raperów również kojarzeni są z użytkowaniem marihuany.

margaret maggie vision
okładka albumu Margaret – Maggie Vision, Sony Music 2021

Margaret – Maggie Vision – odsłuch albumu

Marihuana przedmiotem dyskusji

Nie od dziś wiadomo, że artyści korzystają z różnego rodzaju używek. Jedną z nich jest marihuana, z którą pozowała piosenkarka. Dziś informowaliśmy, że za posiadanie tej samej substancji Mata został zatrzymany i grożą mu trzy lata pozbawienia wolności.

Za Matą prędko wstawili się nie tylko raperzy, ale również jego fani czy politycy. Jednym z pierwszych był Robert Biedroń, który odniósł się do całej sytuacji na twitterze. Hasztag “Mata” na wspomnianej platformie jest obecnie najpopularniejszym wątkiem w kraju. Składa się na niego ponad sto trzynaście tysięcy tweetów.

Wśród rodzimych artystów znajdzie się wielu entuzjastów marihuany. Jedną z nich jest Margaret, która opublikowała zdjęcie z workiem wypełnionym suszem. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Maggie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →