kadr z teledysku

Margaret pozuje z workiem marihuany, bo „lubi kwiaty”. W sieci zawrzało


28 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Wśród rodzimych artystów znajdzie się wielu entuzjastów marihuany. Jedną z nich jest Margaret, która opublikowała zdjęcie z workiem wypełnionym suszem.

Maggie pozuje z workiem zioła

Na oficjalnym profilu instagramowym Margaret piosenkarka dzieli się treściami skrajnie różnymi. Od informacji koncertowych, przez treści sponsorowane, po prywatne fotografie artystki. Wśród zdjęć z ostatniej z wymienionych kategorii znalazła się fotografia Maggie z workiem wypełnionym marihuaną. Piosenkarka uzupełniła zdjęcie opisem „Jak każda dziewczyna lubię kwiaty”.

Zobacz: Margaret i KaCeZet zakładają wytwórnię Gaja Hornby Records

Zdjęcie wywołało dyskusję na portalach plotkarskich, które skupiły się na niedawnej metamorfozie Margaret. W zeszłym roku Margaret wydała najnowszy album zatytułowany Maggie Vision, który bardzo wyraźnie korespondował z rapem. Niektórzy dopatrują się w tekstach piosenek powodu, przez który wokalistka została odsunięta od udziału w m.in. The Voice of Poland. Na albumie gościnnie wystąpili chociażby Young Igi, Kizo, Kukon oraz Otsochodzi. Wszyscy z wymienionych raperów również kojarzeni są z użytkowaniem marihuany.

margaret maggie vision
okładka albumu Margaret – Maggie Vision, Sony Music 2021

Margaret – Maggie Vision – odsłuch albumu

Marihuana przedmiotem dyskusji

Nie od dziś wiadomo, że artyści korzystają z różnego rodzaju używek. Jedną z nich jest marihuana, z którą pozowała piosenkarka. Dziś informowaliśmy, że za posiadanie tej samej substancji Mata został zatrzymany i grożą mu trzy lata pozbawienia wolności.

Za Matą prędko wstawili się nie tylko raperzy, ale również jego fani czy politycy. Jednym z pierwszych był Robert Biedroń, który odniósł się do całej sytuacji na twitterze. Hasztag „Mata” na wspomnianej platformie jest obecnie najpopularniejszym wątkiem w kraju. Składa się na niego ponad sto trzynaście tysięcy tweetów.

Wśród rodzimych artystów znajdzie się wielu entuzjastów marihuany. Jedną z nich jest Margaret, która opublikowała zdjęcie z workiem wypełnionym suszem. Maggie pozuje z workiem zioła Na oficjalnym profilu instagramowym Margaret piosenkarka dzieli się treściami skrajnie różnymi. Od informacji koncertowych, przez treści sponsorowane, po prywatne fotografie artystki. Wśród zdjęć z ostatniej z wymienionych kategorii znalazła się […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →