Margaret ogłasza jesienną trasę koncertową. Sprawdźcie, gdzie zagra


08 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

17 maja Margaret wydała swoją najnowszą płytę – Gaja Hornby. Jesienią nowy materiał zaprezentuje na kilku klubowych koncertach w największych polskich miastach. Sprawdźcie szczegóły.

Margaret – Gaja Hornby

Gaja Hornby to czwarty album studyjny polskiej piosenkarki Margaret. Jednocześnie jest to jej pierwsze wydawnictwo nagrane w całości w języku polskim.

Najnowsza płyta to zupełnie inna odsłona artystki. Jest to mieszanka najświeższych trendów w muzyce ze szczerymi, często intymnymi tekstami.

Ten album to historia oparta na faktach. To nauka stawiania granic i o wyrzutach sumienia, które są wynikiem tejże asertywności, to rozkminy na temat świata, ale też dobra biba.

Podczas tworzenia albumu, Margaret współpracowała z songwriterami i producentami takimi jak: Kacezet, Errbits, Gverilla oraz Mikołaj Trybulec.

Album promują single: tytułowa Gaja Hornby, Serce Baila i Chwile Bez Słów z gościnnych udziałem Kacezeta.

Margaret – Gaja Hornby Tour

Wokalistka kontynuuje promocję albumu. Na początku października wyruszy w trasę, która obejmuje sześć koncertów klubowych w największych polskich miastach. Tournée prezentuje się następująco:

2.10 – Warszawa, Stodoła
8.10 – Wrocław, Stary Klasztor
16.10 – Łódź, Scenografia
17.10 – Poznań, Tama
25.10 – Białystok, Klub Gwint
30.10 – Lublin, Klub30

Bilety na koncerty w Łodzi i Poznaniu są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Również jesienią Margaret będzie można zobaczyć w fotelu jurorskim w programie The Voice Of Poland.

fot. kadr z klipu Margaret feat. Kacezet – Chwile Bez Słów

17 maja Margaret wydała swoją najnowszą płytę – Gaja Hornby. Jesienią nowy materiał zaprezentuje na kilku klubowych koncertach w największych polskich miastach. Sprawdźcie szczegóły. Margaret – Gaja Hornby Gaja Hornby to czwarty album studyjny polskiej piosenkarki Margaret. Jednocześnie jest to jej pierwsze wydawnictwo nagrane w całości w języku polskim. Najnowsza płyta to zupełnie inna odsłona […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Margaret - koncerty

Biletomat.pl
55 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.