Kamil Hussein w natarciu. Nowy utwór „Kim Dla Ciebie” już jest


11 sierpnia 2021

Podziel się newsem:

Kamil Hussein nie zwalnia tempa i prezentuje swój najnowszy singiel Kim Dla Ciebie. Posłuchajcie i zobaczcie teledysk!

Subtelny Kamil Hussein w nowym singlu Kim Dla Ciebie

No dobra, jednak trochę zwalnia tempo. Na szczęście nie wydawnicze! Po kilku wcześniejszych, zdecydowanie mocniejszych i bardziej elektronicznych propozycjach, takich jak Muszę Iść Tam Sam, Nowe Miejsca, Mandala czy Letni Słodki Deszcz, Kamil Hussein skręca delikatnie pokrętło volume, zdejmuje swoje buty do tańca, siada z gitarą i jawi nam się jako niespełniony romantyk w delikatnym i nieco odmiennym singlu Kim Dla Ciebie.

Zobacz również: Kamil Hussein – artysta kombinator – wywiad

Kamil Hussein Kim Dla Ciebie
Kamil Hussein – „Kim Dla Ciebie”, okładka singla

Wbrew pozorom nie jest to jednak klasyczny love song o złamanym sercu. Jak czytamy w informacji prasowej – nowy singiel Kamila Husseina powstał w poczuciu wyobcowania i z potrzeby poszukiwania własnej tożsamości wśród otoczenia. Sam autor utworu Kim Dla Ciebie dodaje:

Pisząc go miałem taką myśl, że należę do środowiska, w którym przebywam, ale jednocześnie nie mogę do końca czuć się w nim sobą. Każdy wokół ma określone oczekiwania wobec mnie i poprzez ich pryzmat postrzega i ocenia moje działania.

Kamil Hussein Kim Dla Ciebie
Kamil Hussein

Kim Dla Ciebie coś ze wspomnianego love songu jednak też w sobie ma, bowiem Kamil dodaje:

Numer powstał właściwie przypadkowo, bo głównym impulsem do jego stworzenia było dosyć niespodziewane rozstanie z moją drugą połówką. Pisząc go szukałem siebie, ale samo rozstanie dodało temu utworowi dodatkowego wymiaru romantycznego. Jest też zatem piosenka również o miłości.

Singiel na ośmiu klawiszach

Najnowszy singiel artysty został skomponowany na starym elektrycznym pianinie znalezionym na śmietniku, w którym sprawnie działało jedynie 8 klawiszy. Ja widać, nie przeszkodziło to artyście w stworzeniu pełnowartościowego utworu, nad którym ponownie pracował z producentem Agimem Dzeljilji oraz Michałem Woźniackim. Sprawdźcie efekty!


Kamil Hussein w Miastosferze

Kamil Hussein był gościem w naszym podcaście Miastosfera, gdzie wraz z prowadzącymi Noviką i Lexem dywagował nad oryginalnością artystyczną i inspiracjami starą muzyką we współczesnych piosenkach. Sprawdźcie i aby nie przegapić kolejnych odcinków Miastosfery subskrybujcie kanał IDEWTANGO na YouTubie!

Kamil Hussein nie zwalnia tempa i prezentuje swój najnowszy singiel Kim Dla Ciebie. Posłuchajcie i zobaczcie teledysk! Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Subtelny Kamil […]

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →