Kamil Hussein debiutuje chwytliwym kawałkiem „Muszę Iść Tam Sam”


14 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Kamil Hussein to nowa twarz na polskiej scenie, która zachwyciła nas świeżym i współczesnym podejściem do tworzenia muzyki. Posłuchajcie jego debiutanckiego singla Muszę Iść Tam Sam!

Kamil Hussein – przesiadka z Ubera na songwritera

Kamil Hussein pochodzi z Lublina i jest Polakiem o w połowie syryjskich korzeniach. Aby dogonić własne marzenia zaczynał swoją przygodę w wielkim mieście, Warszawie, jako kierowca Ubera. Po 5-letniej przygodzie, podczas której zebrał sporo doświadczenia i inspiracji, jest gotowy na to, aby pokazać światu swoją wrażliwość muzyczną.

Kamil Hussein debiutuje singlem Muszę Iść Tam Sam

Kamil zalicza bardzo ciekawy debiut z singlem Muszę Iść Tam Sam. To elektro-popowa propozycja, utrzymana w konwencji najlepszych, współczesnych brzmień, których inspiracje płyną wprost zza zachodniej granicy. Nazwanie Husseina polskim odpowiednikiem The Weeknd zdradzi sporo na temat stylistyki, jakiej możecie się spodziewać po jego twórczości, lecz nie odzwierciedli w pełni wszystkich jej kolorytów. Aby je odkryć, posłuchajcie sami kawałka Muszę Iść Tam Sam!

Muszę Iść Tam Sam – opowieść o potrzebie uwolnienia się spod presji otoczenia

W informacji prasowej czytamy, że swoim debiutanckim singlem Kamil Hussein od razu uderza w istotne kwestie. To wielowymiarowa historia o próbie uzyskania pewnej autonomii.

Muszę iść tam sam to opowieść o momencie, w którym trzeba dokonać wyboru własnej drogi, zwłaszcza wtedy, kiedy wszyscy dookoła mają na nią już swoje pomysły i chcą ci je narzucić. Każdy z nas może znaleźć w tym cząstkę swojej historii – czy to w relacji z rodzicami, przyjaciółmi czy w związku. Jednak nadchodzi czas, kiedy wizje innych trzeba zostawić w spokoju i samemu ruszyć w utorowaną własnymi decyzjami podróż.

Kamil Hussein Muszę Iść Tam Sam
Kamil Hussein – „Muszę Iść Tam Sam”, okładka singla

Kamil Hussein szturmem podbija polską scenę. Czekajcie na więcej!

Nad warstwą muzyczną utworu Kamil pracował z A_GIMem i Krzysztofem Romankiewiczem, a tekst napisali Mateusz Kochaniec i Cezary Sokół. Hussein zapewnia, że to dopiero pierwszy z przygotowanych przez niego singli, a w najbliższym czasie możemy się spodziewać znacznie więcej. Warto mieć tego nowego zawodnika na oku!

Kamil Hussein to nowa twarz na polskiej scenie, która zachwyciła nas świeżym i współczesnym podejściem do tworzenia muzyki. Posłuchajcie jego debiutanckiego singla Muszę Iść Tam Sam! Kamil Hussein – przesiadka z Ubera na songwritera Kamil Hussein pochodzi z Lublina i jest Polakiem o w połowie syryjskich korzeniach. Aby dogonić własne marzenia zaczynał swoją przygodę w […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.