Kamil Hussein z przebojem na lato. Posłuchajcie singla „Letni Słodki Deszcz”


10 czerwca 2021

Podziel się newsem:

Kamil Hussein konsekwentnie serwuje nam kolejne single spod swojego warsztatu. Najnowszy z nich, Letni Słodki Deszcz, ma szansę stać się prawdziwym hitem tych wakacji!

Kamil Hussein i jego muzyczna recepta na udane lato

Coraz większymi krokami nadchodzi lato, a jeśli lato to wakacje, a skoro wakacje, to chilloutowe, bujające przeboje, których teraz, w odradzającej się do życia rzeczywistości potrzebujemy, wyjątkowo. Bo co, jeśli nie przyjemne, taneczne dźwięki, najlepiej umili nam ciepłe wieczory w plenerze?

W takie brzmienia bezbłędnie umie Kamil Hussein, współpracujący z jednym z najbardziej cenionych polskich producentów – Agimem Dzeljilji. Udowodnił to już swoimi poprzednimi singlami Muszę iść tam sam, Nowe miejsca, czy Mandala, która w ostatnich dniach doczekała się też nowej wersji 2.0. A teraz – czas na nowe!

Kamil Hussein – Mandala 2.0

Kamil Hussein aka „hipis na trawie” w nowym singlu Letni Słodki Deszcz

Najnowsza propozycja od Kamila Husseina, to, utrzymany w dość podobnej stylistyce do poprzednich utworów artysty, utwór, sięgający ponownie po liczne inspiracje z lat 80., jednocześnie przepuszczony przez filtr współczesnej produkcji i jej najbardziej chwytliwych elementów. Dodatkowo, jest to jak dotąd najbardziej chillujący kawałek od Kamila. Idealny na lato! Zwłaszcza, że nie brakuje w nim również hipisowskiego zacięcia, ukazanego w teledysku gloryfikującym ulotność chwili oraz szacunek wobec natury.

Nic zresztą dziwnego, że Letni Słodki Deszcz ma taki – nomen omen – letni vibe, bowiem, jak czytamy w informacji prasowej – numer ten powstał podczas wyjazdu nad morze, a wspomniany klip jest efektem beztroskich chwil spędzonych w gronie najbliższych przyjaciół.

Zobacz również: Kamil Hussein – artysta kombinator – wywiad

Kamil Hussein Letni Słodki Deszcz
Kamil Hussein – „Letni Słodki Deszcz”, okładka singla

Sam Kamil Hussein mówi o swoim najnowszym singlu:

Fajnie sobie czasami wyjść ze znajomymi, poczuć świeże powietrze, włączyć kamerę i utrwalić jakąś miłą chwilę. Chciałem tym klipem pokazać, że nagrywanie przyrody nie musi kojarzyć się tylko z Animal Planet i można ją wykorzystywać w popkulturze trochę tak, jak miało to miejsce w latach ’90. Te lata są mi bardzo bliskie i być może część słuchaczy doszuka się ich wpływu w samej piosence.


Kamil Hussein w Miastosferze

Kamil Hussein był również gościem ostatniego odcinka naszego podcastu Miastosfera, w którym wraz z prowadzącymi, Noviką i Mr. Lexem, podjął dyskusję na temat zanikającej oryginalności artystycznej oraz kopiowania znanych i lubianych muzycznych patentów z przeszłości. Nie przegapcie i subskrybujcie kanał IDEWTANGO na YouTube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami podcastu Miastosfera!

Kamil Hussein konsekwentnie serwuje nam kolejne single spod swojego warsztatu. Najnowszy z nich, Letni Słodki Deszcz, ma szansę stać się prawdziwym hitem tych wakacji! Kamil Hussein i jego muzyczna recepta na udane lato Coraz większymi krokami nadchodzi lato, a jeśli lato to wakacje, a skoro wakacje, to chilloutowe, bujające przeboje, których teraz, w odradzającej się […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.