fot. Katarzyna Mieszawska

Niemoc i oysterboy robią “Mediolan” w Poznaniu. Startuje akcja My Name Is Poznań!

Obserwuj nas na instagramie:

Mediolan, czyli duet Niemocy i oysterboya inauguruje nową, muzyczną inicjatywę poznańskich artystów – My Name Is Poznań!

Poznań to nowy Mediolan

Mieliśmy już My Name Is New oraz My Name Is Youth, czas na My Name Is Poznań – inicjatywę artystów z miasta, które jeśli chodzi o muzykę, naprawdę ma się czym pochwalić. Choćby właśnie tą dwójką: innowacyjnym gitarowo-elektronicznym trio Niemoc oraz marzycielskim, indie-popowym Oysterboyem.

Zobacz również: oysterboy debiutuje! Poznajcie solowy projekt wokalisty Terrific Sunday

niemoc oysterboy mediolan My name is Poznań
Niemoc & oysterboy, fot. Katarzyna Mieszawska

Artyści połączyli siły w singlu Mediolan, który stał się istną fuzją wrażliwości prezentowanych w autorskich projektach zarówno Niemocy, jak i oysterboya.

“Mediolan” to utwór, którego historia zaczyna się niedługo po zakończeniu prac nad płytą “Kilka Najlepszych Dni w Życiu”. W swojej pierwotnej, instrumentalnej wersji otworzył nam drzwi do uczestnictwa w projekcie “My Name is Poznań”. W czasie trwania programu mieliśmy okazję współpracować z oysterboyem, który wzbogacił “Mediolan” o nostalgiczną warstwę wokalną oraz z Marcinem Macukiem – doświadczonym producentem, który zaproponował zupełnie nowatorski dla naszego zespołu szlif brzmieniowy. Dla nas ten utwór to innowacyjny i odważny krok, a dla słuchaczy – mamy nadzieję – moment wytchnienia w niepewnych czasach

– pisze zespół Niemoc.

Niemoc & oysterboy – Mediolan, posłuchaj singla!

My Name Is Poznań – wyjątkowy album od poznańskich artystów

Projekt My Name Is Poznań zwieńczy wyjątkowy album będący składanką utworów obiecujących wykonawców z Poznania, wyłonionych w konkursie Studia Otwartego. Kolejne single zapowiadające ten projekt będą się ukazywać regularnie, co środę, przez trzy kolejne tygodnie.

Cała płyta, która ujrzy światło dzienne już 30 marca 2022 roku i ukaże się nakładem wytwórni Kayax, będzie łącznie zawierać aż trzynaście różnorodnych piosenek wielkopolskich artystów, których warto odkryć. Album trafi nie tylko do streamingu – będzie miał również swoją fizyczną premierę w formacie CD. Nie przegapcie tego!

niemoc oysterboy mediolan My name is Poznań
“My Name Is Poznań”, okładka albumu

Mediolan, czyli duet Niemocy i oysterboya inauguruje nową, muzyczną inicjatywę poznańskich artystów – My Name Is Poznań! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Poznań to nowy Mediolan […]


ZOBACZ: Niemoc & Jeszcze: koncert premierowy, Poznań – fotorelacja

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →