fot. Flip Skrońc

Jakub Skorupa prezentuje swój „Pamiętnik z okresu dojrzewania”

Podziel się newsem:

Jakub Skorupa ponownie się odsłania. Tym razem, w utworze Pamiętnik z okresu dojrzewania, artysta wspomina czasy swojej młodości.

Młody Jakub Skorupa vs duży świat dorosłości

Okres dojrzewania ma to do siebie, że przeplata się licznymi wzlotami i upadkami. Z jednej strony czujesz się królem życia i jesteś na absolutnej fali, z drugiej doświadczasz pierwszych zderzeń ze światem dorosłości. Taki miks wrażeń może nieźle namieszać w głowie młodego człowieka i zdaje się, że nie inaczej było w przypadku Jakuba Skorupy.

Jakub Skorupa Pamiętnik z okresu dojrzewania
Jakub Skorupa Pamiętnik z okresu dojrzewania, okładka singla

Artysta podzielił się właśnie kolejnym singlem, zapowiadającym swój debiutancki album Zeszyt pierwszy. Pamiętnik z okresu dojrzewania to – jak sam tytuł wskazuje – wspomnienia z życia nastolatka, który doświadcza pierwszych miłości, drobnych problemów i drobiazgowych rozczarowań, wokół których kręci się jego jeszcze mały, ale już rosnący świat. To przede wszystkim osobista historia młodego Jakuba Skorupy, o której sam pisze:

To numer o mnie, gdy byłem licealistą i miałem dwie pasje: muzykę i jaranie. Muza została.
Klip nakręciliśmy w ciągu ubiegłego roku, jeżdżąc po Polsce z uśmiechami na ustach. Dzisiaj bez uśmiechu, z wiadomych przyczyn. Pierdol się putin.

Jakub Skorupa – Pamiętnik z okresu dojrzewania, zobacz teledysk do singla!

Zeszyt pierwszy – debiutancki album Jakuba Skorupy nadchodzi!

Pamiętnik z okresu dojrzewania to ostatni singiel wypuszczony przed premierą debiutanckiego albumu Jakuba Skorupy Zeszyt pierwszy. Krążek ujrzy światło dzienne już 11 marca 2022 roku, a do tego czasu możecie go zamawiać w preorderze na stronie defjam.pl. Więcej informacji o albumie znajdziecie poniżej:

Przeczytaj również wspólny wywiad Jakuba Skorupy z Patrickiem the Panem: Jakub Skorupa i Patrick the Pan uprawiają dziennikarską jogę

Jakub Skorupa Patrick the Pan Joga wywiad
Jakub Skorupa Zeszyt pierwszy, okładka albumu

Jakub Skorupa ponownie się odsłania. Tym razem, w utworze Pamiętnik z okresu dojrzewania, artysta wspomina czasy swojej młodości. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Młody […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →