fot. Flip Skrońc

Jakub Skorupa prezentuje swój „Pamiętnik z okresu dojrzewania”

Obserwuj nas na instagramie:

Jakub Skorupa ponownie się odsłania. Tym razem, w utworze Pamiętnik z okresu dojrzewania, artysta wspomina czasy swojej młodości.

Młody Jakub Skorupa vs duży świat dorosłości

Okres dojrzewania ma to do siebie, że przeplata się licznymi wzlotami i upadkami. Z jednej strony czujesz się królem życia i jesteś na absolutnej fali, z drugiej doświadczasz pierwszych zderzeń ze światem dorosłości. Taki miks wrażeń może nieźle namieszać w głowie młodego człowieka i zdaje się, że nie inaczej było w przypadku Jakuba Skorupy.

Jakub Skorupa Pamiętnik z okresu dojrzewania
Jakub Skorupa Pamiętnik z okresu dojrzewania, okładka singla

Artysta podzielił się właśnie kolejnym singlem, zapowiadającym swój debiutancki album Zeszyt pierwszy. Pamiętnik z okresu dojrzewania to – jak sam tytuł wskazuje – wspomnienia z życia nastolatka, który doświadcza pierwszych miłości, drobnych problemów i drobiazgowych rozczarowań, wokół których kręci się jego jeszcze mały, ale już rosnący świat. To przede wszystkim osobista historia młodego Jakuba Skorupy, o której sam pisze:

To numer o mnie, gdy byłem licealistą i miałem dwie pasje: muzykę i jaranie. Muza została.
Klip nakręciliśmy w ciągu ubiegłego roku, jeżdżąc po Polsce z uśmiechami na ustach. Dzisiaj bez uśmiechu, z wiadomych przyczyn. Pierdol się putin.

Jakub Skorupa – Pamiętnik z okresu dojrzewania, zobacz teledysk do singla!

Zeszyt pierwszy – debiutancki album Jakuba Skorupy nadchodzi!

Pamiętnik z okresu dojrzewania to ostatni singiel wypuszczony przed premierą debiutanckiego albumu Jakuba Skorupy Zeszyt pierwszy. Krążek ujrzy światło dzienne już 11 marca 2022 roku, a do tego czasu możecie go zamawiać w preorderze na stronie defjam.pl. Więcej informacji o albumie znajdziecie poniżej:

Przeczytaj również wspólny wywiad Jakuba Skorupy z Patrickiem the Panem: Jakub Skorupa i Patrick the Pan uprawiają dziennikarską jogę

Jakub Skorupa Patrick the Pan Joga wywiad
Jakub Skorupa Zeszyt pierwszy, okładka albumu

Jakub Skorupa ponownie się odsłania. Tym razem, w utworze Pamiętnik z okresu dojrzewania, artysta wspomina czasy swojej młodości. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Młody Jakub Skorupa vs duży świat […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →