via Facebook/Sara James

Sukces Polki. Sara James zachwyciła jurorów amerykańskiego „Mam talent”


15 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Sara James wystąpiła w amerykańskiej odsłonie programu Mam talent. Artystka została szczególnie doceniona przez Simona Cowella.

Sara James i jej rozpędzona kariera

Kariera młodziutkiej artystki rozwija się w zastraszającym tempie. Od The Voice Kids Poland, przez Eurowizję Junior, sukcesywne tworzenie i wydawanie solowego materiału (trochę singli już się jej uzbierało), aż po występ w amerykańskiej odsłonie programu Mam talent. O tym, że Sara James jedzie podbić serce widowni za oceanem, było wiadomo już pod koniec maja, lecz dopiero teraz stało się jasne, jak ogromną furorę wywołała. Artystka podczas przesłuchania zaśpiewała cover Lovely Billie Eilish, a swoim wykonaniem zachwyciła zarówno widownię, jak i jury, a w szczególności – Simona Cowella, odpowiedzialnego choćby za sukces One Direction.

Czekałam na ten dzień kilka miesięcy!!! To już dziś o 2 w nocy naszego czasu! Odcinek America’s Got Talent z moim udziałem! Nie zasnę dziś na pewno! Trzymajcie kciuki

– napisała artystka tuż przed premierą swojego występu.

Przeczytaj: Sara James została pierwszą polską ambasadorką EQUAL Spotify w skali globalnej

Sara James została pierwszą polską ambasadorką EQUAL Spotify w skali globalnej
via Facebook

Złoty przycisk – przepustka do występów na żywo

Wszyscy członkowie jury byli pod wielkim wrażeniem występu artystki, natomiast Simon Cowell zdecydował się użyć złotego przycisku, tym samym zapewniając Sarze James udział w odcinkach na żywo.

GUUUYYYYS! Jest we mnie tyle radości , że trudno mi to opisać słowami! To piękne móc dzielić się z Wami tym szczęściem! Dziękuję Simonowi Cowellowi, dziękuje America’s Got Talent – całej produkcji za pomoc i wsparcie! Jestem PRZESZCZĘŚLIWA! Złoty przycisk od Simona Cowella – nadal nie wierzę… Dziękuje Wam wszystkim, że jesteście ze mną i wspieracie mnie każdego dnia! Kocham Was!

– napisała artystka na swoich social mediach

Golden Buzzer: Sara James Wins Over Simon Cowell With Lovely by Billie Eilish | AGT 2022

Sara James wystąpiła w amerykańskiej odsłonie programu Mam talent. Artystka została szczególnie doceniona przez Simona Cowella. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Sara James i jej rozpędzona kariera Kariera […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →