fot. Jeff Spicer / Getty

Spill the tea na temat One Direction w wykonaniu Liama Payne’a


02 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Liam Payne powiedział, że One Direction było w zasadzie zbudowane wokół jego oosby po tym, jak Simon Cowell obiecał mu szansę na sławę.

W podcaście Logana Paula, Impaulsive, były członek zespołu One Direction, Liam Payne, wypowiedział się na temat swojego kolegi z formacji.

Spill the tea na temat One Direction w wykonaniu Liama Payne'a
Fot. Liam Payne – Instagram

Piosenkarz otworzył się na wiele rzeczy, w tym opowiedział przede wszystkim o tym, jaka jest prawdziwa historia pochodzenia grupy 1D, która zaczęła się od ich odrzucenia w programie X-Factor.

Zostaliśmy wyrzuceni, wszyscy, a potem ja i Niall [Horan – przyp. red.] mieliśmy wsiąść do pociągu w Houston, gdy nagle jakaś kobieta podbiegła za nami i powiedziała: „Ej, wróć, sędziowie chcą z Tobą rozmawiać”. Pomyślałem wtedy, że już raz mi to zrobili i nie chciałem, by bardziej grzebali w moich emocjach. Jak się jednak później okazało, byłem honorowym członkiem zespołu One Direction, a o tym opowiedział mi sam Simon Cowell w swoim domu.

28-letni Liam Payne powiedział także, że zespół X-Factor dokonał właściwych wyborów, wybierając pozostałych członków, ale ponieważ on sam nie był „awanturniczym facetem”, wokalista przyznał tylko, że początkowo był trochę zaskoczony decyzją. Odmienną reakcją wykazał się natomiast jego kolega z zespołu.

W szczególności kilku z nich było awanturnikami, tak… Louis był dziki i chciał być dziki. Teraz oczywiście jest moim najlepszym kumplem, ale w zespole nienawidziliśmy się nawzajem. Prawie się pobiliśmy.

Liam Payne powiedział, że bardzo wcześnie dał do zrozumienia, że nie należy z nim zadzierać, i na początku opisał kłótnię z kolegą z zespołu, który rzucił nim o ścianę. Payne miał wtedy odpowiedzieć „jeśli nie usuniesz tych rąk, istnieje duże prawdopodobieństwo, że już nigdy więcej ich nie użyjesz”.

Liam Payne – cały wywiad – posłuchaj!

Liam Payne powiedział, że One Direction było w zasadzie zbudowane wokół jego oosby po tym, jak Simon Cowell obiecał mu szansę na sławę. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →