fot. AGT

Sara James wystąpiła w „America’s Got Talent” po raz ostatni. Które miejsce w wielkim finale wyśpiewała sobie wokalistka?


15 września 2022

Podziel się newsem:

Sara James w ramach programu America’s Got Talent zaprezentowała się po raz ostatni. Które miejsce zdobyła wokalistka? Kto wygrał show?

Ameryka została podbita

Sara James po raz pierwszy w wielkim finale zaprezentowała się w nocy z wtorku na środę. To właśnie wtedy wokalistka wystąpiła przed amerykańską publicznością ze swoją interpretacją Running Up That Hill autorstwa Kate Bush – utworu z 1985 roku, który dzięki pojawieniu się w serialu Stranger Things w ostatnich miesiącach zyskał drugie życie i ogromną popularność na całym świecie.

Sara James – Running Up That Hill by Kate Bush | AGT Finals 2022, zobacz!

A także utworem Let’s Get It Started, z którym to artystka przejęła scenę razem z Black Eyed Peas.

Po występie Sary James głosy zachwytu nie milkły przez długie godziny, a sami jurorzy byli oczarowani jej scenicznym obyciem, szczególnie w tak młodym wieku:

Występy twoich poprzedników były bardzo dobre. Potem wychodzisz ty, 14-latka z Polski, i rozwalasz jedną z najbardziej kultowych piosenek na świecie

– dodał Simon Cowell.

Na same wyniki finału programu trzeba było jednak trochę poczekać, ponieważ rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło dopiero kolejnego dnia nad ranem. Które miejsce udało się więc zająć Sarze James?

Wyniki finału America’s Got Talent 2022

Spośród jedenastki biorących udział w finale uczestników odczytano piątkę szczęśliwców, którzy głosami widzów przechodzą do ścisłego finału. Wśród nich znaleźli się wokaliści: Chapel Hart i Drake Millingan, libańskie tancerki The Mayyas (które wygrały całe show), performerzy Metaphysic, a także tancerka Kristy Sellars.

Przeczytaj także: Sara James zachwyciła amerykańską publiczność. Zobaczcie jej interpretację finałowego utworu Running Up That Hill Kate Bush

Sara James
fot. AGT

Niestety, Sara James nie została wyczytana, a my tym samym nie wiemy również, które miejsce udało jej się zająć na tle pozostałych uczestników. Nie zmienia to jednak faktu, że jedynym uczuciem, które w tym momencie opisuje naprawdę wielu z nas, jest przede wszystkim duma. To niebotyczne osiągnięcie z pewnością zapisze się na kartach historii polskiej muzyki. Przypomnijmy też, że Sara James była przecież złotym przyciskiem Simona Cowella. Czego więc chcieć więcej?

Dziękuję! Cudownie jest spełniać marzenia, mając wokół siebie tylu wspaniałych ludzi. Dziękuję wam za wszystko!

– mówiła po wynikach finału wokalistka.

Podczas występu Polki w amerykańskim show dostaliśmy po prostu wszystko – pokaz niebywałego talentu, profesjonalnej scenicznej prezencji, ale też wokalnych szczytów, pozornie nieosiągalnych dla kogoś w tak młodym wieku. Sam program pozostawił nas również z uczuciem tego, że na naszych oczach narodziła się światowego formatu gwiazda. Można być pewnym, że muzyczna droga Sary James dopiero się rozpoczęła.

Sara James w ramach programu America’s Got Talent zaprezentowała się po raz ostatni. Które miejsce zdobyła wokalistka? Kto wygrał show? Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →