fot. Instagram Sary James

Sara James powaliła konkurencję na łopatki. Półfinałowy “Rocket Man” zapewnił wokalistce miejsce w finale


24 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Sara James już teraz stała się wielką gwiazdą. Zobaczcie półfinałowy występ wokalistki w programie AGT 2022 z utworem Rocket Man, który pozwolił jej wejść do finału!

MAMY FINAŁ!

Po występie na castingu do amerykańskiej edycji Mam Talent!, gdzie Sara James zaśpiewała singiel Lovely Billie Eilish i Khalida, pomyślałem sobie “wow, ona naprawdę może wygrać ten program”. Po dzisiejszym występie jestem niemalże pewien, że niezależnie od wyników trwającego show, my już możemy mówić o narodzinach światowej gwiazdy, której kariera nabiera ogromnego rozpędu.

Przeczytaj także: Sara James mimo ogromu sukcesów wciąż pozostaje Taka Sama

Sara James została pierwszą polską ambasadorką EQUAL Spotify w skali globalnej
fot. via Facebook

Złotego przycisku od Simona Cowella nie dostaje byle kto. Jeszcze trudniej jest jednak pokazać, że się na niego w pełni zasłużyło i utrzymało wysoki poziom swoich umiejętności.

GUUUYYYYS! Jest we mnie tyle radości, że trudno mi to opisać słowami! To piękne móc dzielić się z Wami tym szczęściem! Dziękuję Simonowi Cowellowi, dziękuje America’s Got Talent – całej produkcji za pomoc i wsparcie! Jestem PRZESZCZĘŚLIWA! Złoty przycisk od Simona Cowella – nadal nie wierzę… Dziękuje Wam wszystkim, że jesteście ze mną i wspieracie mnie każdego dnia! Kocham Was!

– pisała po swoim pierwszym występie wokalistka.

Jakiekolwiek obawy nie grożą jednak Sarze James, która w półfinale zaprezentowała się z utworem Eltona Johna Rocket Man. No i co tu dużo mówić – występ wystrzeli Was prosto do gwiazd. Swojego zachwytu nad umiejętnościami i kontrolą głosu nie kryli ani jurorzy, ani internauci, którzy okrzyknęli Sarę “gwiazdą największego formatu”. Występ był pokazem wszystkich walorów, jakie ma do pokazania młoda wokalistka. Budowanie napięcia, przekaz emocji – tu wszystko grało i było dopięte na ostatni guzik.

Ogłoszone właśnie wyniki również nie pozostawiają złudzeń. Sara jako pierwsza zameldowała się w wielkim finale głosami telewidzów!

Wzruszyłem się, bo wiem, jak dużo ten występ dla ciebie znaczy. Tak jak powiedziałem wcześniej, masz tylko 14 lat i czułaś ogromną presję, aby sprostać zadaniu. Wybór piosenki był genialny. Sprawiłaś, że ten utwór brzmiał, jakby był twój. Jestem niemalże pewien, że Elton udostępni ten występ na swoim Twitterze

– powiedział Simon Cowell.

Niesamowity występ. Simon dobrze wiesz, jak wyłapywać gwiazdy. Zrobiłeś to po raz kolejny. Jesteś po prostu niebywała

– mówiła Heidi Klum.

W zasadzie to był występ na wygraną! Twój wygląd, twój głos, twój talent są na miarę wielkiej gwiazdy

– dodał Howie Mandel.

Sara James i jej Rocket Man Eltona Johna I AGT 2022, posłuchaj!

Sara James już teraz stała się wielką gwiazdą. Zobaczcie półfinałowy występ wokalistki w programie AGT 2022 z utworem Rocket Man, który pozwolił jej wejść do finału! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →