fot. AGT

Sara James zachwyciła amerykańską publiczność. Zobaczcie jej interpretację finałowego utworu „Running Up That Hill” Kate Bush


14 września 2022

Podziel się newsem:

Sara James po raz kolejny udowodniła nam, że jest gotowa zostać gwiazdą światowego formatu. Zobaczcie jej wykonanie utworu Running Up That Hill podczas finału America’s Got Talent.

Najwyższy z muzycznych szczytów podbity

Ciężko jest przejść obojętnie obok tego, co za Oceanem wyprawia Sara James. 14-letnia wokalistka po raz kolejny udowodniła, że talentu ma aż nadmiar. Co możemy powiedzieć o finałowym występie artystki z utworem Running Up That Hill autorstwa Kate Bush?

Przeczytaj także: Sara James powaliła konkurencję na łopatki. Półfinałowy Rocket Man zapewnił wokalistce miejsce w finale

Sara James
fot. Instagram Sary James

Finałowa interpretacja utworu przez Sarę James zaczęła się w typowym dla niej stylu. Wokalistka, leżąc na ziemi, rozpoczęła swój występ z niesamowitą delikatnością i słyszalną emocją w głosie. Z każdą kolejną sekundą napięcie rosło jednak coraz bardziej, a wokal młodej artystki nabierał większej głębi. Wszystkie te zabiegi miały miejsce również w końcówce, w której Sara ukazała pełnię swojego talentu. Nic więc dziwnego, że sam występ podczas finału America’s Got Talent został nagrodzony naprawdę gromkimi brawami, które długo nie milkły.

Zachwytu nie kryli również jurorzy, którzy otwarcie przyznali, że Sara James nie musi wygrywać programu, by stać się wielką gwiazdą, ona już nią jest.

Tu nie chodzi tylko o twój głos. Ty już wyglądasz i zachowujesz się jak super gwiazda

– stwierdziła Sofia Vergara.

Jesteś piękną perfekcjonistką, utalentowaną, błyszczącą, młodą 14-latką

– mówił Howie Mandel.

Masz w sobie tę świeżość i już wyglądasz jak super gwiazda. Jesteś jednym z najlepszych odkryć tego sezonu

– powiedziała Heidi Klum.

Występy twoich poprzedników były bardzo dobre. Potem wychodzisz ty, 14-latka z Polski i rozwalasz jedną z najbardziej kultowych piosenek na świecie. To wyjątkowy wieczór i po prostu wykorzystujesz tę szansę

– dodał Simon Cowell.

Zobaczcie więc występ Sary James poniżej i oceńcie go sami!

Sara James – Running Up That Hill by Kate Bush | AGT Finals 2022, zobacz!

Wyniki finału poznamy w nocy z 14 na 15 września o godzinie 3:00.

Sara James po raz kolejny udowodniła nam, że jest gotowa zostać gwiazdą światowego formatu. Zobaczcie jej wykonanie utworu Running Up That Hill podczas finału America’s Got Talent. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →