fot. materiały prasowe

Sara James skraca okres świątecznych oczekiwań. Posłuchajcie najnowszego singla wokalistki – „Lovely Christmas”


25 listopada 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Sara James otula nas zimowym mrozem. Wokalistka zaprezentowała singiel Lovely Christmas, który podszyty jest świąteczną magią.

Coraz bliżej święta

Ostatnie lata są dla Sary James niepodważalnym pasmem sukcesów. Młodziutka wokalistka podbiła między innymi eurowizyjną scenę. Podczas dziecięcej edycji tego konkursu zaśpiewała utwór Somebody i zajęła drugą lokatę w wielkim finale. Sarze James pojawiła się też w amerykańskim odpowiedniku programu Mam Talent i zdobyła tam złoty przycisk. Podarował jej go sam Simon Cowell, odpowiedzialny m.in. za sukces zespołu One Direction.

Przeczytaj także: Sara James jedną z uczestniczek nadchodzącego „America’s Got Talent: All-Stars”

Był Elton John, jest Kate Bush. Sara James śpiewa „Running Up That Hill”
fot. materiały prasowe

Nic więc dziwnego, że pochodząca ze Słubic piosenkarka postanowiła iść za ciosem, by dalej podtrzymywać towarzyszący jej obecnie rozgłos. I tak oto po zakończeniu programy otrzymaliśmy między innym jej interpretacje utworów Rocket Man Eltona Johna, a także Running Up That Hill autorstwa Kate Bush. Następnie ogłoszono również, że Sara James powróci za ocean, by wziąć udział w America’s Got Talent: All-Stars. To program, w którym o zwycięstwo walczy 60 byłych uczestników i uczestniczek show z całego świata. Ich najnowsze występy po raz kolejny oceniać będzie panel jurorski składający się z Simona Cowella, Heidi Klum, a także Howiego Mandela.

W całym tym szaleństwie artystka nie zapomniała jednak, że już niedługo cały świat zwolni ze względu na nadchodzące… święta Bożego Narodzenia. To właśnie z tej okazji otrzymaliśmy kolejny utwór zatytułowany Lovely Christmas, któremu towarzyszy za naszymi oknami najpiękniejsza możliwa aura. Posłuchajcie go już teraz poniżej:

Sara James – Lovely Christmas, posłuchaj!

Sara James otula nas zimowym mrozem. Wokalistka zaprezentowała singiel Lovely Christmas, który podszyty jest świąteczną magią. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Coraz bliżej święta Ostatnie lata […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →