7 nowych interpretacji utworów Zbigniewa Wodeckiego na 70. urodziny Mistrza

Podziel się newsem:

Zbigniew Wodecki kończyłby dziś 70 lat. Z tej okazji wracamy pamięcią do jego twórczości. Zobaczcie najciekawsze nowe wykonania utworów Wodeckiego.

70. urodziny Zbigniewa Wodeckiego

Zbigniew Wodecki – wielki, polski artysta, który niespodziewanie odszedł w 2017 roku. Pozostawił po sobie ogromny dorobek muzyczny, który na zawsze pozostanie w naszych głowach i sercach. Jego utworu wciąż żyją i są aktualne. Sięgają po nie kolejne pokolenia, inspirując się kunsztem i życiową mądrością, którą artysta przekazywał w swojej twórczości.

Zbigniew Wodecki

Dziś Wodecki kończyłby 70 lat. Z tej okazji wracamy wspomnieniami do jego dyskografii i przypominamy sobie dotychczasowe dwie edycje wyjątkowego festiwalu Wodecki Twist Festiwal, podczas którego polscy artyści przepuścili największe przeboje Wodeckiego przez własne muzyczne wrażliwości i zaprezentowali je w nowych odsłonach.

Posłuchajcie wybranych przez nas nowych interpretacji utworów Zbigniewa Wodeckiego na jego 70. urodziny!


70. urodziny Wodeckiego: 7 nowych wykonań utworów Mistrza

Dawid Podsiadło – Lubię wracać tam gdzie byłem

Ponad 4,5 miliona wyświetleń pod tym nagraniem mówi samo za siebie. Najbardziej popularny przedstawiciel polskiej sceny muzycznej młodego pokolenia wykonał jeden z największych przebojów WodeckiegoLubię wracać tam gdzie byłem i zrobił to naprawdę pięknie. Dawid, Mistrz Wodecki byłby z Ciebie dumny!

Daria Zawiałow – Sobą być

W pierwszej edycji Wodecki Twist Festiwal wzięła udział również Daria Zawiałow, która przy udziale orkiestry, fenomenalnie zaśpiewała utwór Sobą być. Posłuchajcie tego wykonania!

Brodka – Panny mego dziadka

Brodka, będąca przedstawicielką bardziej alternatywnego nurtu na polskiej scenie, równie dobrze odnalazła się w repertuarze Zbigniewa Wodeckiego. Zobaczcie jej wykonanie utworu Panny mego dziadka, w którym udział wziął również świetny chór DeocentriCity.

Mela Koteluk & Igor Herbut – Opowiadaj mi tak

Wspaniały duet Meli Koteluk i Igora Herbuta w równie pięknym i rozczulającym wykonaniu utworu Opowiadaj mi tak. Koniecznie zobaczcie!

Igor Herbut – Oczarowanie

Rok wcześniej, podczas pierwszej edycji Wodecki Twist Festiwal, Igor Herbut wykonał także utwór Oczarowanie. Posłuchajcie tej pięknej, miłosnej ballady!

Kayah – Chwytaj dzień

Chwytaj dzień to utwór pochodzący z albumu Dobrze, że jesteś, na którym znalazły się niedokończone utwory Zbigniewa Wodeckiego, zaśpiewane przez innych artystów. Zobaczcie wykonanie Kayah na żywo!

Sławek Uniatowski – Zacznij od Bacha

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć tego utworu. Sławek Uniatowski w wykonaniu kultowego Zacznij od Bacha! To wykonanie nie wymaga komentarza. :)


Więcej wykonań z dotychczasowych edycji Wodecki Twist Festiwal znajdziecie tutaj. Przypominamy również, że tegoroczny Wodecki Twist Festiwal został przeniesiony na jesień. Do zobaczenia!

Zbigniew Wodecki kończyłby dziś 70 lat. Z tej okazji wracamy pamięcią do jego twórczości. Zobaczcie najciekawsze nowe wykonania utworów Wodeckiego. 70. urodziny Zbigniewa Wodeckiego Zbigniew Wodecki – wielki, polski artysta, który niespodziewanie odszedł w 2017 roku. Pozostawił po sobie ogromny dorobek muzyczny, który na zawsze pozostanie w naszych głowach i sercach. Jego utworu wciąż żyją […]

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →