Wspólny utwór Meli Koteluk i Hani Rani już dostępny

Podziel się newsem:

Jakiś czas temu Mela Koteluk i Hania Rani stworzyły wspólnie nową wersję utworu Odprowadź. Możecie go już posłuchać w serwisach streamingowych i na YouTubie.

Nowe wersja utworu Odprowadź w wykonaniu Meli Koteluk i Hani Rani

Mela Koteluk rok po premierze swojego trzeciego albumu – Migawka, wydała winylową wersję tej płyty. Niespodzianką był dodatkowy utwór, który znalazł się na czarnym krążku – znany już dobrze singiel Odprowadź, jednak zupełnie odświeżony.

Artystka zaprosiła do współpracy Hanię Rani, która przearanżowała utwór na nowo. Tak powstała prawie 7-minutowa kompozycja Odprowadź (piano version) – pełna subtelnych dźwięków i emocjonalnej przestrzeni.

Mela Koteluk Hania Rani Odprowadź

Mela Koteluk i Hania Rani – Odprowadź, posłuchaj

Do tej pory wspólny utwór Meli Koteluk i Hani Rani był dostępny jedynie dla posiadaczy gramofonu. Ci mogli posłuchać piosenki z winylowej wersji albumu Migawka. Teraz utwór trafił do wszystkich serwisów streamingowych i na platformę YouTube. Koniecznie posłuchajcie tej pięknej kompozycji!


Mela Koteluk i Hania Rani nominowane do Fryderyków 2020

Utwór Odprowadź w wykonaniu Meli Koteluk i Hani Rani został również nominowany do Fryderyka 2020 w kategorii Najlepsze Nowe Wykonanie. Sama Hania Rani została również nominowana do nagrody dla Kompozytora Roku i Producenta Muzycznego Roku, a jej debiutancka płyta Esja ma szansę otrzymać statuetki za Album Roku Alternatywa oraz Fonograficzny Debiut Roku.

Gala Fryderyki 2020 odbędzie się już 14 marca 2020 roku. Dzień później w Katowicach będzie miał miejsce również Fryderyk Festival. Nie przegapcie!

Fryderyk Festiwal 2020

Jakiś czas temu Mela Koteluk i Hania Rani stworzyły wspólnie nową wersję utworu Odprowadź. Możecie go już posłuchać w serwisach streamingowych i na YouTubie. Nowe wersja utworu Odprowadź w wykonaniu Meli Koteluk i Hani Rani Mela Koteluk rok po premierze swojego trzeciego albumu – Migawka, wydała winylową wersję tej płyty. Niespodzianką był dodatkowy utwór, który […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →