Mela Koteluk wydaje “Migawkę” na winylu


05 listopada 2019

Obserwuj nas na instagramie:

W tym miesiącu mija rok od wydania ostatniej płyty Meli Koteluk, zatytułowanej Migawka. Z tej okazji już niebawem album ukaże się także na winylu. Sprawdźcie szczegóły.

Mela Koteluk w swojej dyskografii ma trzy albumy studyjne: Spadochron, Migracje i Migawka. Ten ostatni ukazał się 9 listopada 2018 roku i zdobył Fryderyka w kategorii Album Roku Pop Alternatywny.

Mela Koteluk – Migawka na winylu, premiera 22 listopada

Z okazji urodzin płyty wokalistka przygotowała dla fanów coś specjalnego. Już 22 listopada Migawka pojawi się w wersji winylowej. Na podwójnym, czarnym krążku znajdzie się dobrze znany materiał z Migawki, poszerzony o nową wersję utworu Odprowadź, która powstała we współpracy z Hanią Rani.

Po wielu miesiącach od powstania tego materiału miałam potrzebę uzupełnić opowieść z Migawki o pewien dodatkowy nastrój i czułam, że uda mi się go osiągnąć właśnie w zderzeniu z Hanią Rani. Było to dla mnie bardzo inspirujące spotkanie, pełne zdecydowania i intuicji, z którego wynikła długa, bo siedmiominutowa impresja „Odprowadź”. Dla mnie ta wersja emocjonalnie podsumowuje całą Migawkę.

Mela Koteluk – winyl albumu Migawka – tracklista

Mela Koteluk - Migawka na winylu

LP 1
Side A

 1. Odprowadź
 2. Los hipokampa
 3. Doskonale

Side B

 1. Hen, hen
 2. Tańczę, przepływam
 3. Ja, fala

LP 2
Side C

 1. Odlatujemy
 2. Ogniwo
 3. Aha

Side D

 1. Wschód
 2. Janie
 3. Odprowadź (piano version) + Hania Rani

Mela Koteluk rusza w jesienną trasę koncertową

Już 1 grudnia w krakowskim klubie Forty Kleparz Mela Koteluk rozpocznie swoją klubową trasę, która obejmie kilka koncertów w największych polskich miastach. Rozpiskę występów Meli znajdziecie tutaj.

W tym miesiącu mija rok od wydania ostatniej płyty Meli Koteluk, zatytułowanej Migawka. Z tej okazji już niebawem album ukaże się także na winylu. Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →