Mela Koteluk zagra „Migawkę” w klubach


23 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Jesienią Mela Koteluk powróci na koncerty do klubów. Nie będzie ich wiele, ale z pewnością będą wyjątkowe. Sprawdźcie, gdzie jeszcze w tym roku zabrzmi Migawka!

Migawka ma już prawie rok! To najnowszy album Meli Koteluk, za który artystka otrzymała jedną z najważniejszych nagród w polskim przemyśle muzycznym – Fryderyka za Album Roku Pop Alternatywa.

mela koteluk Migawka

Mela Koteluk – Migawka

To album bardzo intymny, który artystka stworzyła w wyjątkowy sposób. Migawka została nagrana na poziomie 432 Hz, dokładnie w takiej częstotliwości, we której występują dźwięki natury. Eksperyment okazał się jak najbardziej udany! W piosenkach zamiast patosu studia, czuć spokój i harmonię przyrody.

Jeszcze przed premierą Migawki Mela Koteluk wyruszyła w wyjątkową trasę koncertową. Swój nowy materiał grała zupełnie przedpremierowo w najpiękniejszych salach koncertowych w Polsce, co również było ryzykownym posunięciem, jednak ponownie – niezwykle udanym. Materiał został świetnie przyjęty na żywo. Zobaczcie!

Mela Koteluk – trasa koncertowa Migawka

Potem były festiwale, a teraz artystka stęskniona za przestrzeniami klubowymi zaprezentuje Migawkę właśnie tam! Jesteście ciekawi jak ten specyficzny, kameralny materiał zabrzmi w ciasnych klubach? Koniecznie sprawdźcie, gdzie jeszcze w tym roku zagra Mela Koteluk!

Mela Koteluk – koncerty jesień 2019

Koncertów nie będzie wiele, ale z pewnością watro pojawić się na jednym z nich.

mela koteluk koncerty

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także