Hania Rani prezentuje kolejny teledysk z płyty „Esja”

Podziel się newsem:

Najnowszy teledysk Hani Rani z płyty Esja zabierze Was w nostalgiczną, piękną podróż. Dajcie się porwać utworowi Sun!

Hania Rani – Esja

Hania Rani to połowa okrzykniętego najciekawszym, muzycznym odkryciem 2018 roku duetu Tęskno. Artystka wiosną tego roku doświadczyła ponownego debiutu. Tym razem Hania zaprezentowała się solowo, wydając płytę Esja.

Album ukazał się nakładem islandzkiej wytwórni Gondwana Records, co jest nie lada sukcesem tej młodej kompozytorki. Artystka wydała również książkę w formie albumu, która w założeniu miała stać się nie tylko zeszytem muzycznym, ale również szerszą opowieścią o miejscach, zdarzeniach i emocjach, które towarzyszyły jej podczas tworzenia płyty. Najnowszy singiel promujący płytę to utwór Sun, który Hania skomponowała w Warszawie, a nagrała w Reykjaviku.

Hania Rani - Sun

Hania Rani – Sun

W teledysku, który powstał do kompozycji, zdecydowanie widać i czuć islandzką nostalgię. Paradoksalnie, bo obrazy, które się w nim pojawiają zostały nagrane przez Bartka Warzechę na gorącej wyspie Kreta.

Od kilku lat jestem gościem na wyspie i zachwyca mnie jej piękno poza sezonem. Pokazuje pewien rodzaj różnorodności, która wydaje się bezpośrednio korespondować z pracą Hani.

Tak wypowiada się twórca teledysku do utworu Sun, który montażem dopracowała Marlena Jabłońska. Przewijające się w nim czarno-białe obrazy swoją nostalgią nawiązują do lata i zdają się sprawiać wrażenie, jakby w miejscu, w którym były nagrywane, zatrzymał się czas. To połączenie z muzyką Hani Rani daje bardzo przyjemne, relaksacyjne odczucia. Sprawdźcie sami!

Hania Rani – koncerty na OFF Festival i NADA

W najbliższym czasie Hania Rani zagra na OFF Festivalu w Katowicach. Będzie to jeden z jej niewielu koncertów z Polsce, bo promocja twórczości Hani jest mocno skierowana za granicę. Oprócz tego występu będzie można zobaczyć artystkę we wrześniu w Toruniu, podczas koncertu otwarcia Festiwalu NADA. Bilety na wydarzenie znajdziecie na Biletomat.pl. Koniecznie przyjdźcie!

Najnowszy teledysk Hani Rani z płyty Esja zabierze Was w nostalgiczną, piękną podróż. Dajcie się porwać utworowi Sun! Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Hania […]

Kup Bilety

Biletomat.pl
29 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →