Podsiadło śpiewa Wodeckiego. Posłuchajcie „Lubię Wracać Tam Gdzie Byłem”

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Wodecki Twist Festiwal odbył się w czerwcu w Krakowie. Jednym z artystów, którzy wystąpili podczas tego wydarzenia był Dawid Podsiadło, który wykonał utwór Lubię Wracać Tam Gdzie Byłem. Zobaczcie nagranie z tego występu.

Wodecki Twist Festiwal

8 czerwca w Centrum Kongresowym ICE Kraków, na dwóch galowych koncertach zatytułowanych Wodecki Twist: Chwytaj Dzień wybrzmiały najpiękniejsze piosenki Zbigniewa Wodeckiego w wykonaniu gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.

W tym niezwykłym wydarzeniu udział wzięli: Matt Dusk, Mela Koteluk, Brodka, Igor Herbut, Alicja Majewska, Anna Maria Jopek, Aga Zaryan, Gaba Kulka, Urszula Dudziak, JNR Robinson, Sławek Uniatowski, Andrzej Lampert i Dawid Podsiadło.

Ten ostatni wykonał utwór Lubię Wracać Tam Gdzie Byłem, czym wzruszył zebraną w sali publiczność. Do sieci trafiło nagranie z tego występu. Zobaczcie.

Dawid Podsiadło – Lubię Wracać Tam Gdzie Byłem:

Wodecki Twist: Chwytaj Dzień – trasa koncertowa

Po sukcesie dwóch edycji Wodecki Twist Festiwal Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego i Good Taste Production zapraszają na trasę koncertową Wodecki Twist: Chwytaj Dzień.

Wyjątkowe widowisko zawita do Lublina, Szczecina, Warszawy, Koszalina, Krakowa, Gdańska, Poznania i Wrocławia, a podczas koncertów wystąpi plejada polskich artystów.

W pełnym niespodzianek repertuarze, opartym na ulubionych standardach i przebojach z ogromnego i niezwykle różnorodnego repertuaru Zbigniewa Wodeckiego zaprezentują się m.in. Brodka, Kuba Badach, Mela Koteluk, Gaba Kulka, Andrzej Lampert, Alicja Majewska, Ania Rusowicz, Sławek Uniatowski i inni.

03.11 – Lublin, Centrum Spotkania Kultur
18.11 – Szczecin, Filharmonia im. M. Karłowicza
28.11 – Warszawa, COS Torwar
06.12 – Koszalin, Hala Widowisko-Sportowa
10.12 – Kraków, ICE Kraków
21.12 – Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
10.01 – Poznań, Sala Ziemi Poznań Congress Center
17.01 – Wrocław, Narodowe Forum Muzyki

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: