Zalewski, Mela Koteluk, Vito z Bitaminy i siostry Przybysz w utworze z “Króla Lwa”

Obserwuj nas na instagramie:

W związku ze zbliżającą się premierą odświeżonej wersji kultowej animacji Król Lew, liftingu doczekała się także polska wersja najpopularniejszej piosenki z filmu – Miłość Rośnie Wokół Nas. W utworze słyszymy Krzysztofa Zalewskiego, Melę Koteluk, Vito z zespołu Bitamina oraz siostry Przybysz.

Król Lew premiera 19 lipca

Nowy Król Lew to chyba jeden z najbardziej wyczekiwanych remake’ów Disney’a. Produkcja wykonana w technologii CGI, oprócz tego, że zapowiada się efektowna wizualnie, może pochwalić się także gwiazdorską obsadą. W amerykańskiej wersji językowej usłyszymy m.in. Beyoncé i Donalda Glovera.

Oboje mają również swój udział w ścieżce dźwiękowej. Wykonują chociażby wspólnie utwór Can You Feel The Love Tonight. Nowych wersji utworów skomponowanych przez Hansa Zimmera można już słuchać w serwisach streamingowych.

Beyoncé dodatkowo wyprodukowała jeszcze drugi soundtrack, który ukaże się wraz z premierą filmu. Pisaliśmy o tym tutaj.

Król Lew – soundtrack w polskiej wersji językowej

Do sprzedaży i do serwisów streamingowych trafiła również ścieżka dźwiękowa w polskiej wersji językowej. Usłyszymy na niej między innymi Artura Żmijewskiego, Piotra Polka czy Macieja Stuhra.

Jednak największym zaskoczeniem jest singiel promujący wydawnictwo, czyli Miłość Rośnie Wokół Nas, w wykonaniu Krzysztofa Zalewskiego, Meli Koteluk, Vito z Bitaminy oraz sióstr Przybysz. Tak nietypowego połączenia chyba nikt się nie spodziewał.

Zalewski, Mela Koteluk, Vito, Natalia i Paulina Przybysz – Miłość Rośnie Wokół Nas – zobacz teledysk:

W związku ze zbliżającą się premierą odświeżonej wersji kultowej animacji Król Lew, liftingu doczekała się także polska wersja najpopularniejszej piosenki z filmu – Miłość Rośnie Wokół Nas. W utworze słyszymy Krzysztofa Zalewskiego, Melę Koteluk, Vito z zespołu Bitamina oraz siostry Przybysz. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →