Wodecki Twist Festiwal – sprawdź, kto wystąpi w tym roku


15 maja 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Wodecki Twist Festiwal to wydarzenie poświęcone uczczeniu pamięci o Zbigniewie Wodeckim. Tegoroczna, druga edycja odbędzie się w dniach 7-9 czerwca w Krakowie.

W ramach Wodecki Twist Festival, w najpiękniejszych krakowskich salach koncertowych i przestrzeniach, wystąpi plejada polskich i międzynarodowych gwiazd. Dyrektor artystyczna wydarzenia – Katarzyna Wodecka-Stubbs mówi:

Festiwal to nie tylko hołd dla wspaniałego artysty, ale też próba zatrzymania uśmiechu i pogody ducha bardzo kochanego człowieka. Zatrzymania czasu w najznakomitszym momencie – radości grania i słuchania muzyki

Drugiego dnia festiwalu – 8 czerwca w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędzie się koncert pod hasłem „Chwytaj dzień”. W jego trakcie usłyszymy m.in. kanadyjskiego króla swingu Matta Duska, Urszulę Dudziak, Brodkę, Annę Marię Jopek, Agę Zaryan, Dawida Podsiadło, Sławka Uniatowskiego, Melę Koteluk i Andrzeja Lamperta. Nie zabraknie również najwierniejszych przyjaciół artysty takich jak Alicja Majewska.

 

7 czerwca odbędzie się koncert poświęcony trąbce, natomiast 9 czerwca – koncertowa premiera płyty Wodecki Jazz w wykonaniu kwintetu Piotra Barona.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: