Dawid Podsiadło w filmie znanego YouTubera, wypowiedział się na temat koronawirusa

Obserwuj nas na instagramie:

Dawid Podsiadło wystąpił gościnnie w programie Polimaty 2 Radka Kotarskiego, gdzie przestrzegał, aby w trakcie trwania epidemii koronawirusa zostać w domu.

Po dłuższej przerwie od nagrywania, popularny YouTuber – Radek Kotarski – powrócił do nagrywania swojej komediowo-edukacyjnej serii Polimaty 2. W każdym odcinku YouTuber bierze na tapet jakieś ciekawe zjawisko społeczne, historyczne, bądź inne, które go nurtuje. W rzetelny sposób przedstawia jego genezę i rozkłada omawiany temat na czynniki pierwsze, nie szczędząc przy tym ciekawych anegdotek i żartów.

Radek Kotarki obala mity na temat tego, czy koronawirus jest groźny dla młodych ludzi

Drugi sezon swojego programu Radosław Kotarski rozpoczął z przytupem.  W nowym odcinku przedstawił najważniejszy temat ostatnich (i z pewnością również przyszłych) dni, czyli koronawirus, a dokładniej to, czy SARS-CoV-2 wywołujący chorobę COVID-19 jest groźny dla ludzi młodych.

Podsiadło Kotarski koronawirus

YouTuber obalił wiele stereotypów związanych z tym tematem, a na koniec odcinka, najwytrwalszych widzów czekała niespodzianka. W filmie pojawił się Dawid Podsiadło, którego Radek Kotarski próbował namówić na wyjście na siłownię.

Bądź jak Dawid Podsiadło i #zostańwdomu

Siedź na tyłku i nie roznoś wirusów, bo jeszcze komuś coś zrobisz! Co za gość, no ja pier…

Tak Dawid Podsiadło podsumował uciążliwe nagabywanie Kotarskiego i jego argument, jakoby sytuacja epidemiologiczna w Polsce miała być “napompowana”. Oczywiście słowne starcie między Kotarskim a Podsiadło było częścią napisanej, zabawnej sceny, która miała na celu przekonanie młodych ludzi, aby nie lekceważyli zagrożenia i pozostali w swoich domach. Zobaczcie cały film!

Co robić w domu podczas kwarantanny?

Wy również pozostańcie w swoich domach i nie bagatelizujcie rozprzestrzeniającego się koronawirusa! My z kolei podpowiadamy Wam co robić, kiedy już dopadnie Was kwarantannowa nuda. Sprawdźcie nasze propozycje tutaj!

Dawid Podsiadło wystąpił gościnnie w programie Polimaty 2 Radka Kotarskiego, gdzie przestrzegał, aby w trakcie trwania epidemii koronawirusa zostać w domu. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Po dłuższej przerwie od […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →