Viki Gabor debiutuje! Album „Getaway (Into My Imagination)” już dostępny


04 września 2020

Podziel się newsem:

Viki Gabor właśnie zadebiutowała albumem Getaway (Into My Imagination) – jedną z najbardziej wyczekiwanych płyt tego roku w świecie muzyki pop. Czy uda jej się podbić rynek muzyczny? Oto nasze odczucia po przesłuchaniu albumu.

Debiutancki, pełen przebojów album Viki Gabor już jest! Będzie sukces?

Getaway (Into My Imagination) to aż dwanaście utworów, a właściwie, można by rzec po prostu – przebojów, które serwuje nam jedna z najmłodszych polskich artystek, zwyciężczyni zeszłorocznego konkursu Eurowizji Junior – Viki Gabor.

Po przesłuchaniu tego 35-minutowego albumu nikt nie powinien mieć już żadnych wątpliwości, że Viki to fenomen na skalę światową, której zeszłoroczna wygrana w tak prestiżowym, międzynarodowym konkursie wcale nie była przypadkowa. Niech potwierdzeniem tego będzie chociażby fakt, że wydany przez nią dziś debiutancki album znalazł się na playlistach serwisu streamingowego SpotifyNew Music Friday w aż siedemnastu krajach: Czechach, Słowacji, Turcji, Grecji, Izraelu, Japonii, Włoszech, Malezji, Wietnamie, Tajwanie, Islandii, Singapurze, Filipinach, Tajlandii, Indonezji, Szwecji, Danii i Polsce.

Viki Gabor Getaway

Viki Gabor: dojrzałość i pasja przepisem na sukces

To, co wyróżnia Viki Gabor z tłumu młodych wokalistek to niezwykła dojrzałość, a przy tym brak nachalności i pasja do muzyki, którą słychać we wszystkim, co robi. Zdaje się, że właśnie to jest w jej przypadku kluczem do sukcesu i doprowadziło ją do miejsca, w którym jest. Tak o artystce wypowiada się Kayah, która wspólnie z Viki nagrała jeden z największych przebojów tego roku – utwór Ramię w Ramię:

Viki nie jest z plasteliny. To jest bardzo ukształtowana dziewczyna. Ona wie, czego chce. Żyje swoją pasją. Powiem tak: są tacy, którzy śpiewają, bo chcą robić karierę i są tacy, którzy śpiewają, bo chcą robić muzykę. I wydaje mi się, że Viki należy właśnie do tych drugich. Ale kariera pójdzie za tym w parze!

Viki Gabor, Kayah – Ramię w Ramię, posłuchaj!

Viki Gabor – Getaway (Into My Imagination): taneczna mieszanka gatunków

Sukcesy sukcesami, pochwały pochwałami, ale czy Getaway (Into My Imagination) broni się muzycznie? Nie ma co do tego żadnych wątpliwości! Viki Gabor postanowiła wbić się w trend dancefloorowych wyjadaczy i zebrała na swoim albumie same hity, które aż rwą do tańca, czego zresztą można było się spodziewać już po zapowiadających ten album singlach.

Viki Gabor – Forever And A Night, posłuchaj

Jednak klubowe, taneczne bangery to nie wszystko, co ma do zaoferowania ta młoda artystka. Viki sprawie żongluje gatunkami, a na jej debiutanckim krążku, poza współczesnymi, radiowymi brzmieniami znajdziemy również ejtisowe inspiracje (Not Gonna Get It), elementy hip-hopu (Spotlight), czy trochę wolniejsze, balladowe momenty w stylu R&B (Still Standing).

Viki Gabor – Not Gonna Get It, posłuchaj

Viki Gabor: czy Getaway (Into My Imagination) otworzy jej drzwi do kariery zagranicznej?

Getaway (Into My Imagination) to po prostu połączenie wszystkiego, co króluje obecnie w trendach współczesnej muzyki rozrywkowej. Chwytliwe kawałki z naprawdę dobrą produkcją brzmią świetnie i mogą otworzyć Viki niejedne drzwi kariery zagranicznej.

Tego jej zresztą życzę, bo Getaway (Into My Imagination) to album wypełniony po brzmi światowymi przebojami, w których młoda wokalistka świetnie się odnajduje. Nic tu nie jest na siłę i wymuszone, a każdy z dwunastu numerów zdaje się być uszyty dla Viki jak na miarę. Oby tak dalej!

Viki Gabor – Getaway (Into My Imagination), posłuchaj albumu

Viki Gabor właśnie zadebiutowała albumem Getaway (Into My Imagination) – jedną z najbardziej wyczekiwanych płyt tego roku w świecie muzyki pop. Czy uda jej się podbić rynek muzyczny? Oto nasze odczucia po przesłuchaniu albumu. Debiutancki, pełen przebojów album Viki Gabor już jest! Będzie sukces? Getaway (Into My Imagination) to aż dwanaście utworów, a właściwie, można […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →