Viki Gabor zapowiada płytę kolejnym przebojowym singlem „Not Gonna Get It”


21 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Młoda artystka nie przestaje rozpieszczać swoich fanów. Właśnie podzieliła się swoim najnowszym singlem Not Gonna Get It. Premiera albumu już za chwilę!

Reklama

Not Gonna Get It – nowy singiel Viki Gabor

Kolejny anglojęzyczny singiel Viki Gabor już dostępny! Artystka idzie jak burza i po sukcesach swoich poprzednich utworów: Superhero (podwójna platyna), Ramię w ramię z Kayah (platyna) oraz Getaway (playlisty New Music Friday w serwisie Spotify w 8 krajach), młoda wokalistka prezentuje swój najnowszy singiel – Not Gonna Get It.

Nowy utwór Viki Gabor ponownie podbija światowe playlisty. Tym razem znalazł się na New Music Friday w Polsce, Włoszech, Indiach, Czechach i Słowacji oraz na TIDAL New Arrivals – jako jedyna polska piosenka na światowej playliście!

Viki Gabor Not Gonna Get It

Viki Gabor powraca do brzmień lat 80.

Energetyczne Not Gonna Get It nawiązuje swoją stylistyką do lat 80. Za produkcję kawałka odpowiada duet producencki Hotel Torino, czyli Patryk Kumór i Dominik Buczkowski, autorzy takich hitów jak Superhero, czy Anyone I Want To Be Roksany Węgiel.

Teledysk, który został zrealizowany we współpracy z marką PUMA w ramach projektu PUMA Talents na płycie warszawskiego lotniska Bemowo, również został utrzymany w klimacie lat 80. Zobaczcie!

Viki Gabor – Not Gonna Get It, posłuchaj i zobacz teledysk

Debiutancki album Viki Gabor – Getaway (Into My Imagination). Premiera już za chwilę!

Not Gonna Get It to ostatni singiel zapowiadający debiutancki album Viki GaborGetaway (Into My Imagination), który ukaże się 4 września! Już teraz możecie go zamówić w preorderze w specjalnej wersji z autografem artystki lub w wydaniu deluxe w boxie z gadżetami, takimi jak plakat, wlepki, pocztówki, wyjątkowa bluza oraz z dwa bonus tracki. Nie przegapcie i zamówcie już teraz tutaj!

Viki Gabor - Getaway (Into My Imagination)
Okładka albumu Viki Gabor – Getaway (Into My Imagination)

Viki Gabor i Kayah wykonają premierowo na żywo przebój Ramię w ramię

To nie koniec niespodzianek od Viki Gabor. Już 23 sierpnia śledźcie ekrany Waszych telewizorów. Podczas koncertu Earth Festival. Gwiazdy dla czystej Polski w Uniejowie, młoda wokalistka i Kayah zupełnie premierowo wykonają na żywo swój hit Ramię w ramię. Emisja występu na antenie Polsatu od 20:00. Nie przegapcie!

Viki Gabor Kayah Ramię W Ramię

Młoda artystka nie przestaje rozpieszczać swoich fanów. Właśnie podzieliła się swoim najnowszym singlem Not Gonna Get It. Premiera albumu już za chwilę! Not Gonna Get It – nowy singiel Viki Gabor Kolejny anglojęzyczny singiel Viki Gabor już dostępny! Artystka idzie jak burza i po sukcesach swoich poprzednich utworów: Superhero (podwójna platyna), Ramię w ramię z Kayah […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.