White 2115 i Luna w kolejnym singlu promującym Puma Talents


26 września 2019

Podziel się newsem:

White 2115 połączył siły z ukraińską wokalistką Luną w ramach projektu Puma Talents. Posłuchajcie nowego singla – Intruz.

Puma Talents to projekt wspierający młodych artystów muzycznych, którzy nie boją się iść pod prąd i nie oglądają się za siebie. W ramach inicjatywy powstały do tej pory dwa single – Czy Ty Słyszysz Mnie? Darii Zawiałow, Ralpha Kaminskiego i schaftera oraz Jak Chciałbym Żyć w wykonaniu Jana – rapowanie i Kuby Karasia. Teraz do sieci trafił trzeci utwór, który jest zwieńczeniem projektu.

Intruz to utwór, który powstał w wyniku współpracy rapera White 2115 z alternatywną wokalistką z Ukrainy – Luną. W nowym kawałku artyści zachęcają swoich słuchaczy do podążania za swoim talentem i pasją, gdyż to właśnie one prowadzą do wolności i niezależności. Muzykę do utworu skomponował Magiera, a autorami tekstów są Luna i White 2115.

Warstwa muzyczna mojej nadchodzącej płyty to głównie basowe, synthowe i lekko ambientowe brzmienia. Ukraina, za sprawą takich inicjatyw jak Cxema, jest ważnym punktem na mapie Europy jeśli chodzi o muzykę elektroniczną. Moim celem w ramach kampanii #PUMATalents było stworzenie utworu spójnego brzmieniowo z płytą, którą wydaję już w październiku. Luna wydawała się być idealnym dopełnieniem mojej koncepcji i myślę,że się nie pomyliłem.

Piosence towarzyszy teledysk, który został wyreżyserowany przez Alana Willmanna. Za zdjęcia odpowiada Piotr Uznański. Akcja klipu toczy się w kilku miejscach.

Początkowo White 2115 zabiera widza na przejażdżkę samochodem po miejskich aglomeracjach, gdzie wychwytuje utalentowane osoby i zabiera je ze sobą. Następnie przenosimy się do mieszkania w kamienicy, gdzie Luna razem z pozostałymi bohaterami wprowadza nas w świat, w którym każdy z talentów może być sobą i dać upust swoim emocjom. Zobaczcie:

White 2115 i Luna – Intruz

To już ostatni singiel w ramach projektu Puma Talents. Jego zwieńczeniem był koncert, który odbył się 24 września w Reducie Banku Polskiego w Warszawie. Uczestnicy mogli usłyszeć wszystkie utwory po raz pierwszy na żywo.

White 2115 połączył siły z ukraińską wokalistką Luną w ramach projektu Puma Talents. Posłuchajcie nowego singla – Intruz. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 godziny Puma […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →