Mrozu z teledyskiem promującym jesienną trasę koncertową


23 września 2019

Podziel się newsem:

Mrozu zaprezentował klip do tytułowego utworu ze swojego najnowszego albumu – Aura. Jesienią materiału z płyty będzie można posłuchać na żywo podczas klubowej trasy koncertowej.

Mrozu w tym roku obchodzi okrągłą, 10-tą rocznicę swojej działalności artystycznej. 12 kwietnia światło dzienne ujrzał jego najnowszy album zatytułowany Aura. Płytę dotychczas promował singiel Napad, który został także wykorzystany do promocji filmu Na bank się uda.

Teraz w sieci pojawił się kolejny teledysk – tym razem do tytułowego singla Aura.

Piosenka Aura to koncertowa petarda, która ma oddawać ducha rock’and’rolla lat 70 i roznosić słuchacza pozytywną energią. Cały nasz świat rezonuje ze sobą, sęk w tym by znaleźć kogoś kto nadaje na tych samych falach. Patrząc na publiczność, która szalała do “Aury” na koncertach w tym roku, jest nas masa. To niesamowite uczucie stojąc na deskach teatru Ateneum, wystąpić w klipie w garniturze Ryszarda Ochódzkiego granego w “Misiu” przez mojego idola Stanisława Tyma. Zaszczyt i satysfakcja połączona z dreszczami.

Za reżyserię obrazu odpowiedzialny jest Łukasz Zabłocki, który tak mówi o klipie:

Tekst utworu odnosi się do euforycznego stanu ducha, który towarzyszy poznaniu nowej, niesamowitej osoby. Drżenie rąk, przyspieszony oddech, fantastyczne samopoczucie, naturalny high, świadomość, że jest się w najwspanialszym stanie ducha. Wystrzał endorfin przedstawiony w teledysku jest za pomocą mieniących się żywymi kolorami, abstrakcyjnych animacji 2d, dziejących się w przestrzeni kosmicznej. Fabularna część teledysku odbywa się na deskach teatru, w którym właśnie trwają przygotowania do próby generalnej spektaklu luźno opartego o scenariusz Małego Księcia. Odtwórca głównej roli Tim (Paweł Dobek), zauważa na scenie Panią Scenograf Trix (Marianna Zydek) i natychmiastowo jest zauroczony.

Mrozu – Aura

Mrozu – jesienna trasa koncertowa 2019

Po intensywnym sezonie letnim, podczas którego Mrozu wystąpił podczas wielu imprezy i festiwali muzycznych (m.in. Męskie Granie czy Olsztyn Green Festival), artysta zapowiedział jesienną, klubową trasę koncertową. Sprawdźcie, gdzie będzie można zobaczyć go na żywo:

10.10. – Lublin, Klub30
12.10. – Wrocław, A2
13.10. – Kraków, Forty Kleparz
17.10. – Łódź, Scenografia
18.10. – Ostrów Wlkp., Stara Przepompownia
31.10. – Gdańsk, B90
20.11. – Warszawa, Palladium
27.11. – Toruń, CKK Jordanki

mrozu jesienna trasa koncertowa

Mrozu zaprezentował klip do tytułowego utworu ze swojego najnowszego albumu – Aura. Jesienią materiału z płyty będzie można posłuchać na żywo podczas klubowej trasy koncertowej. Mrozu w tym roku obchodzi okrągłą, 10-tą rocznicę swojej działalności artystycznej. 12 kwietnia światło dzienne ujrzał jego najnowszy album zatytułowany Aura. Płytę dotychczas promował singiel Napad, który został także wykorzystany […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: