Kazik Rolbiecki

Ralph Kaminski i Natalia Szroeder w duecie? Słuchamy singla „Przypływy”


16 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Ralph Kaminski oraz Natalia Szroeder jak dotąd nie mieli jeszcze okazji do twórczej współpracy. Wszystko jednak wskazuje na to, że połasili się na kolaborację – sprawdźcie szczegóły!

Ralph Kaminski i Natalia Szroeder – kto, z kim i kiedy?

On niecałe dwa lata temu wydał swoją drugą płytę Młodość, ona zaś swój drugi album sukcesywnie zapowiada. Natalia Szroeder singlem Powinnam?, a później kolejnym – Połóż się tu zwiastuje nadejście nowej ery dla swojej twórczości. Czy następnym krokiem ku tej zmienionej odsłonie artystki będzie duet z Ralphem Kaminskim?

Wszystko bowiem wskazuje na to, że coś się święci. Na Instagramie Ralpha oraz Natalii pojawiły się bowiem bliźniacze posty. Wspólne zdjęcie i nic więcej. Tylko tyle, aż tyle? Nie są to z pewnością fotki ze zwykłego spotkania znajomych – estetyka tej sesji aż nazbyt wskazuje na to, że mamy do czynienia z jakimś większym projektem. Czy to znaczy, że możemy spodziewać się wspólnego utworu?

Ralph Kaminski i Natalia Szroeder – czy wkrótce czeka nas duet?

Pytanie brzmi, kto u kogo będzie się gościł. Artystka ostatnio intensywnie promuje swój nadchodzący album, lecz i Ralph jest obecnie między płytami. Na spotkaniu online z okazji premiery Młodości na kasecie, muzyk wspomniał o materiale, będącym jego trybutem dla Kory, z jakim to miał wystąpić na przełożonej, zeszłorocznej edycji PPA we Wrocławiu. Dodał też, że pracuje również nad swoimi autorskimi kompozycjami.

Rozum podpowiada jednak, że na single Kaminskiego jest jeszcze trochę za wcześnie. Ja sama, skromnie obstawiam więc, że będziemy mieć tu do czynienia z kolejnym singlem Natalii – po wcześniejszych, bardzo udanych zapowiedziach krążka.

Natalia Szroeder – Połóż się tu

Ralph Kamisnki Natalia Szroeder duer
Facebook/Natalia Szroeder

Ralph Kamniski i Natlia Szroeder we wzruszającej balladzie

Stało się – właśnie ukazał się enigmatycznie zapowiedziany duet artystów. Ballada Przypływy to pełen wrażliwości utwór, w którym tak Natalia, jak i Ralph pokazują się ze swojej niezwykle delikatnej strony.

Pewnego późnowiosennego wieczoru, w ubiegłym roku, napisaliśmy z Archie Shevskim melodię. Pamiętam, jacy byliśmy nią podekscytowani. Jeszcze bez tekstu, bez ładu i formy, ale linia była taaaaka piękna. Pełna emocji wysłałam tę roboczą, mocno nieopierzoną wersję moim Rodzicom. Następnego dnia dostałam wiadomość od Taty – zakochał się w tej melodii równie mocno jak my i, natchniony dźwiękami, napisał wiersz. Ja oczywiście popłakałam się jak dziecko (absolutny klasyk, jeśli o mnie chodzi), dodałam ciut od siebie, odrobinę poprzestawiałam, by zgrywało się z melodią. I w ten sposób powstał tekst do „Przypływów”. Tatku. Kocham. Dziękuje Ci.

Wiedzieliśmy z Archim od pierwszych dźwięków piana, ze ten utwór to duet. I od pierwszych dźwięków melodii, z kim muszę ten duet zaśpiewać. Ralph… jestem Twoją fanką od czterech lat, o czym wiesz oczywiście. Zaszczytem i ogromnym szczęściem dla mnie jest Twoja obecność w tej piosence. Dziękuje za wyrozumiałość, profesjonalizm i ART na światowym poziomie. ❤️

– czytamy w informacji prasowej

Duet jest ciepły, piękny, dojrzały i bardzo wyważony. Emocjonalność w nim wibruje na wielu różnych poziomach, z czego najbardziej zaskakuje to, że artyści – choć jest jej tak wiele – sprawnie trzymają ją w ryzach.

Natalia Szroeder, Ralph Kaminski – Przypływy

Ralph Kaminski – 13 czerwca – Poznań – bilety

Artysta wystąpi w Poznaniu już 13 czerwca na Skwerze Play. Wejściówki na koncert są dostępne na stronie Biletomat.pl.

Ralph Kaminski oraz Natalia Szroeder jak dotąd nie mieli jeszcze okazji do twórczej współpracy. Wszystko jednak wskazuje na to, że połasili się na kolaborację – sprawdźcie szczegóły! Ralph Kaminski i Natalia Szroeder – kto, z kim i kiedy? On niecałe dwa lata temu wydał swoją drugą płytę Młodość, ona zaś swój drugi album sukcesywnie zapowiada. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

RALPH KAMINSKI & My Best Band In The World – trasa | 13 czerwca 2021, Niedziela, Skwer Play

Biletomat.pl
75 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →