Sobel zaprasza na „Fiołkowe pole”


13 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Sobel za kilka dni wyda płytę w polskim oddziale legendarnej wytwórni. Nim to jednak uczyni, pokazał światu wyjątkowo spokojny singiel.

Nieoczywista kariera

Jakiś czas temu sporo słuchaczy zachodziło w głowę, pytając: kim jest ten gość? Mowa bowiem o raperze, który nie jest niby znany wszędzie, ale ma na swoim koncie tracki z kilkudziesięcioma milionami wyświetleń i regularnie ląduje w czołówce najpopularniejszych Polaków na Spotify. Szczątkowej odpowiedzi na wspomniane wcześniej pytanie udzielił Sobel w epce Kontrast, a ta rzetelna i szersza, powinna pojawić się wraz z premierą albumu Pułapka na motyle.

Co numer, to hit. Pierwszy numer z materiału, czyli Kinol, wbił 17 milionów wyświetleń, kolejna – 10 (Alien). Można wręcz powiedzieć, że niecałe cztery melony na To ja są negatywnym odstępstwem od normy. Wydany tydzień temu Bandyta wykręcił ich bowiem ponad pięć i pół. Jak będzie z Fiołkowym polem? Wygląda na to, że poznaliśmy właśnie kolejny hit.

Sobel – Kinol

Granie na rozmarzanie

100 tysięcy na YouTubie w 30 minut? Bardzo proszę. Nowinka reprezentanta Def Jam Recordings Poland mknie niczym TGV. I raczej się nie zatrzyma, bo jest wprost skrojona pod cyfrowe czasy. Liczy sobie 2 minuty i 40 sekund, jest prowadzona w spokojnym tempie przy wtórze gitarki, miesza gatunki. No i ma jeszcze dosyć statyczny teledysk, który skupia się na szczególe. Warto przy tym zauważyć, że mixem i masteringiem kawałka zajął się legendarny już Deszcz Strugi.

Sobel – Fiołkowe pole

Łapanie motyli w piątek

Debiutancka Pułapka, która wyjdzie 16 kwietnia, ma być zabawną formą, bez narzucania jakichkolwiek ram. Sam tytuł rozszyfrował Sobel, który mówi o nim tak:

To metafora, w której pułapką jest umysł, a myślami motyle, mogące reprezentować również stany emocjonalne, które zostały w mojej głowie na stałe po przeżyciu konkretnych rzeczy, bez znaczenia jak długi czas minął od zdarzenia.

Sobel
Okładka albumu Pułapka na motyle Sobla

Sobel za kilka dni wyda płytę w polskim oddziale legendarnej wytwórni. Nim to jednak uczyni, pokazał światu wyjątkowo spokojny singiel. Nieoczywista kariera Jakiś czas temu sporo słuchaczy zachodziło w głowę, pytając: kim jest ten gość? Mowa bowiem o raperze, który nie jest niby znany wszędzie, ale ma na swoim koncie tracki z kilkudziesięcioma milionami wyświetleń […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →