Sobel singlem „Alien” zapowiada nowy album


17 lutego 2021

Podziel się newsem:

Sobel rozpoznawalność zyskał dzięki pewnej Imprezie. Sukces singla przypieczętowany został następnie EP’ką Kontrast. Teraz czas przyszedł na ugruntowanie zdobytej pozycji pełnoprawnym, debiutanckim albumem.

Pułapka na motyle założona przez Sobla

Zaprezentowany w czerwcu 2020 roku Kontrast wzbudził nie małe zainteresowanie. Sobel umiejętnie bawi się formą, daleko wykraczając poza rapowe ramy. Kolejne wypuszczone przez artystę single zaskakują, sygnalizując, że eksploracja nadchodzącego debiutu może być dla słuchacza bardzo ciekawa. Ciężko bowiem przewidzieć, co dokładnie Sobel przygotuje na swój pierwszy, pełnoprawny album. Już sam tytuł płyty, za której wydanie odpowiada Def Jam Recordings Poland, wymagał od artysty szerszego wyjaśnienia:

Tytuł to metafora, w której pułapką jest umysł, a myślami motyle, mogące reprezentować również stany emocjonalne, które zostały w mojej głowie na stałe po przeżyciu konkretnych rzeczy, bez znaczenia jak długi czas minął od zdarzenia.

Sobel - Pułapka na motyle - okładka albumu
Sobel – Pułapka na motyle – okładka albumu

Na pierwszy ogień poszedł Alien

Pierwszym singlem zapowiadającym płytę Pułapka na motyle jest utwór Alien. Za warstwę muzyczną najnowszego numeru Sobla odpowiada Magiera, który z kolei przy każdej kolejnej współpracy daje się poznać jako jeden z najbardziej wszechstronnych producentów w naszym kraju. Sam Sobel natomiast wyrasta na bardzo popularnego artystę. Singiel Alien, w zaledwie 24 godziny zdążył uzyskać prawie pół miliona wyświetleń!

Sobel – Alien

Sobel wkrótce zadebiutuje w szeregach Def Jam Recordings Poland

Uwagę włodarzy wytwórni Def Jam Recordings Poland młody artysta zwrócił na siebie niesamowicie popularnym singlem Impreza, którego licznik wyświetleń w rok zbliżył się do 60 milionów. Mainstreamowy potencjał Sobla potwierdziła następnie EP’ka Kontrast. Popularność singli z tego krążka również liczona jest w milionach. Wszystko to sprawiło, że Sobel już 16 kwietnia wypuści swój debiutancki album. Przedsprzedaż wydawnictwa Pułapka na motyle trwa w tym miejscu.

Sobel – Impreza

Ten Kinol na album nie wejdzie

Jeszcze przed końcem roku natomiast Sobel zaprezentował Kinol – luźny singiel, za którego produkcję również odpowiada Magiera. Raper i wokalista przywitał się tym numerem z nową wytwórnią. Bardzo udany, energetyczny utwór stał się równie popularny jak poprzednie, jednak najprawdopodobniej nie znajdzie się na trackliście Pułapki na motyle. Celem singla Kinol było spięcie zgrabną klamrą imprezowego, 2020 roku.

Sobel – Kinol

„Pułapka na motyle” – debiutancka płyta wokalisty i rapera już wkrótce ukaże się nakładem Def Jam Recordings Poland.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →