Sobel na trasie! Startuje „Kontrast Tour”


15 października 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sobel to raper o potencjale na zwojowanie sobie trapowej części rapowej sceny. Jest młody, oryginalny, pomysłowy, a jego dzikie flow prędko zjednało mu grono fanów. Raper już wkrótce wystąpi w Katowicach, Wrocławiu i Toruniu.

Sobel – młody gniewny

Artysta w gruncie rzeczy zupełnie niedawno zdobył popularność, ale już dokręcił śrubę i pokazał, na co go stać, kasując całkiem niezłe ilości wyświetleń pod swoimi numerami. Zrobiło się o nim głośno za sprawą singla Chcę żyć, który ukazał się rok temu, a nadchodząca trasa będzie dla niego pierwszym takim scenicznym testem. Notowania Sobla wywindował numer Impreza, jednak raper działa różnorodnie, co zresztą jest dominantą kompozycyjną jego pierwszej epki zatytułowanej Kontrast.

Sobel

Sobel – pierwszy raz na trasie

Rozkręcanie kariery w takich, a nie innych okolicznościach z pewnością nastręcza trudności, jednak Sobel nie musi się martwić o brak zainteresowania swoimi koncertami. Bilety rozchodzą się, jak ciepłe bułeczki, prognozy są przychylne, a perspektywy – naprawdę spore. Wnioskując po nawijce, Sobel ma spore szanse, by jego klubowa trasa była równie energetyzującym trzęsawiskiem, co występy Bedoesa, czy OKI’ego. Dla debiutującego rapera będzie to pierwsza profesjonalna styczność ze sceną, aczkolwiek sądzę, że fani pomogą mu sobie poradzić z tremą początkującego. Na jakie numery najbardziej czekacie w wersji live? Czy Impreza okaże się największym bangerem wieczoru?

Sobel – Impreza

Sobel – Katowice, Wrocław, Toruń – bilety

Wszystkie koncerty odbędą się z zachowaniem zasad panującego reżimu sanitarnego. Organizatorzy zapewniają o bezpieczeństwu uczestników.

Sobel to raper o potencjale na zwojowanie sobie trapowej części rapowej sceny. Jest młody, oryginalny, pomysłowy, a jego dzikie flow prędko zjednało mu grono fanów. Raper już wkrótce wystąpi w Katowicach, Wrocławiu i Toruniu. Sobel – młody gniewny Artysta w gruncie rzeczy zupełnie niedawno zdobył popularność, ale już dokręcił śrubę i pokazał, na co go […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sobel | P23, Katowice | Akademia Club, Wrocław | Lizard King, Toruń

Biletomat.pl
45-55 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.