Sobel na trasie! Startuje „Kontrast Tour”


15 października 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Sobel to raper o potencjale na zwojowanie sobie trapowej części rapowej sceny. Jest młody, oryginalny, pomysłowy, a jego dzikie flow prędko zjednało mu grono fanów. Raper już wkrótce wystąpi w Katowicach, Wrocławiu i Toruniu.

Sobel – młody gniewny

Artysta w gruncie rzeczy zupełnie niedawno zdobył popularność, ale już dokręcił śrubę i pokazał, na co go stać, kasując całkiem niezłe ilości wyświetleń pod swoimi numerami. Zrobiło się o nim głośno za sprawą singla Chcę żyć, który ukazał się rok temu, a nadchodząca trasa będzie dla niego pierwszym takim scenicznym testem. Notowania Sobla wywindował numer Impreza, jednak raper działa różnorodnie, co zresztą jest dominantą kompozycyjną jego pierwszej epki zatytułowanej Kontrast.

Sobel

Sobel – pierwszy raz na trasie

Rozkręcanie kariery w takich, a nie innych okolicznościach z pewnością nastręcza trudności, jednak Sobel nie musi się martwić o brak zainteresowania swoimi koncertami. Bilety rozchodzą się, jak ciepłe bułeczki, prognozy są przychylne, a perspektywy – naprawdę spore. Wnioskując po nawijce, Sobel ma spore szanse, by jego klubowa trasa była równie energetyzującym trzęsawiskiem, co występy Bedoesa, czy OKI’ego. Dla debiutującego rapera będzie to pierwsza profesjonalna styczność ze sceną, aczkolwiek sądzę, że fani pomogą mu sobie poradzić z tremą początkującego. Na jakie numery najbardziej czekacie w wersji live? Czy Impreza okaże się największym bangerem wieczoru?

Sobel – Impreza

Sobel – Katowice, Wrocław, Toruń – bilety

Wszystkie koncerty odbędą się z zachowaniem zasad panującego reżimu sanitarnego. Organizatorzy zapewniają o bezpieczeństwu uczestników.

Sobel to raper o potencjale na zwojowanie sobie trapowej części rapowej sceny. Jest młody, oryginalny, pomysłowy, a jego dzikie flow prędko zjednało mu grono fanów. Raper już wkrótce wystąpi w Katowicach, Wrocławiu i Toruniu. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →