Krzysztof Gonciarz spędził dzień z Bedoesem. Ten minidokument to pozycja obowiązkowa!


25 września 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Bedoes, to obecnie jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce. Krzysztof Gocniarz postanowił towarzyszyć mu z kamerą podczas ostatniego koncertu w ramach trasy promującej Opowieści z Doliny Smoków.

Bedoes jakiego jeszcze nie znacie

Krzysztof Gonciarz na początku swojego filmu poświęconego Bedoesowi zdradza, że twórczością bydgoskiego rapera zainteresował się podczas kręcenia wideo na japońskiej wyspie Hokkaido. Zbiegło się to z premierą Opowieści z Doliny Smoków, które towarzyszyły Gonciarzowi i jego ekipie podczas całego wyjazdu.

To wszystko poskutkowało tym, że panowie złapali się na insta, gdzie okazało się, że Bedoes był wielkim fanem Zapytaj Beczkę, jednego z formatów, z którego słynie Krzysztof Gonciarz. Po wielu miesiącach udało im się spotkać, w dniu finałowego koncertu z trasy Bedoesa w Warszawie.

Bedoes
kadr z filmu

Trwający blisko 40 minut, minidokument ma bardzo surowy, ale jednocześnie bardzo osobisty wymiar. Bowiem, podczas rozmów Bedoesa z Gonciarzem zauważalna jest nić porozumienia pomiędzy nimi. Ponadto, Borek nie ma żadnego problemu w opowiadaniu autorowi materiału o swoich problemach osobistych, psychicznych. Ale także o rodzinie i przyjaciołach, z którymi jest bardzo blisko. Zdecydowanie jest to materiał, który można polecić nie tylko fanom bydgoskiego rapera, ale także ludziom, którzy z hip-hopem nie mają nic wspólnego.

Spędziłem dzień z Bedeosem

Oprócz rozmów w pokojach hotelowych, czy przy restauracyjnych stolikach, otrzymujemy także zakulisowe materiały, z których dowiadujemy się między innymi, że festiwalowe backstage nie są, jak może się wydawać, wysłane różami, a gęstym błotem. Natomiast jedyną formą schronienia przed zimnem jest stary, plastikowy namiot.

Nadciąga Rewolucja Romantyczna

Opowieści z Doliny Smoków to jeden z najpopularniejszych krążków ubiegłego roku. Album zaledwie po kilku dniach od premiery otrzymał status Platynowej Płyty. Natomiast w kwietniu SBM Label podał, że sprzedano ponad 200 tysięcy egzemplarzy. Oznacza to, że Opowieści z Doliny Smoków aktualnie mają status podwójnej Platynowej Płyty.

Bedoes & Lanek – Opowieści z Doliny Smoków – odsłuch albumu

Tytuł nowego krążka Bedoesa już od kilku tygodni przewija się przez facebookowe grupki. Sam raper zapowiada swój nowy krążek podczas swoich koncertów. Rewolucja Romantyczna, ma być płytą mroczną, na której jej gospodarz obnaży się przed słuchaczem jak nigdy dotąd. Ponadto, Borys zaznacza, że album nie każdemu przypadnie do gustu, ale przecież rewolucja rządzi się swoimi prawami, prawda?

Bedoes, to obecnie jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce. Krzysztof Gocniarz postanowił towarzyszyć mu z kamerą podczas ostatniego koncertu w ramach trasy promującej Opowieści z Doliny Smoków. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →