Magiera zapowiedział pierwszy solowy album producencki


10 lutego 2021

Podziel się newsem:

Magiera nareszcie zapowiedział swój solowo zrealizowany producencki album! Co więcej, premiera wydawnictwa „zbliża się wielkimi krokami”. Już w czwartek usłyszymy zwiastujący ten materiał singiel Naszyjnik, który wspólnie nagrali Sarius i SzczyL!

Producencki album Magiery ukaże się… już wkrótce!

Magiera to obecnie jeden z najbardziej rozchwytywanych i popularnych producentów na rapowej scenie. Wrocławianin ma na koncie niezliczoną ilość kapitalnych beatów. Jest także autorem warstwy muzycznej wielu solowych albumów raperów z różnych stylistycznie rejonów. Wkrótce natomiast doczekać mamy się pierwszego producenckiego albumu, który swoją ksywą sygnować będzie Tomasz Janiszewski! Z uwagi na beatmakerski dorobek Magiery, materiału mocno przez słuchaczy wyczekiwanego. I jak okazuje się z postu zamieszczonego przez samego Magierskiego, będącego w niemal przededniu swojej premiery:

Ok, koniec niedomówień.
Już w najbliższy (tłusty) czwartek premiera singla Naszyjnik z gościnnym udziałem Szczyla i Sariusa. Utwór pochodzi z mojej płyty producenckiej, której premiera…zbliża się wielkimi krokami

Sarius i SzczyL w premierowym singlu Magiery

Magiera premierowy singiel zapowiadający producencki album zaprezentuje już w czwartek 11 lutego. Usłyszymy tego dnia utwór Naszyjnik, do nagrania którego zaproszeni zostali Sarius oraz reprezentant młodego pokolenia, SzczyL. Producent podzielił się ze słuchaczami fragmentem utworu, którym zainauguruje promocję nowej płyty.

Magiera ft. Szczyl, Sarius – Naszyjnik (Teaser)

Magiera producencki album zapowiedział już ubiegłego lata

Pierwszą zapowiedź producenckiego albumu Magiera zaprezentował bowiem już w czerwcu 2020 roku. Beatmaker z miasta nad Odrą udostępnił w tamtym czasie singiel Balladka stworzony wraz z Tymkiem i DJ’em Falcon1’onem, a także potwierdził, że pracuje obecnie nad solowym materiałem:

Chciałbym, by ten materiał był zapisem tego, co w muzyce lubię najbardziej – tych chwil w trakcie procesu tworzenia, gdzie nie zastanawiasz się czy to się spodoba, nie spodoba; w których po prostu jarasz się tym, co powstało. Dla mnie to jest właśnie radość tworzenia i dla tych właśnie chwil nieustannie robię nowe rzeczy”.

Magiera ft. Tymek, Falcon1 – Balladka 

Co czeka nas na albumie Magiery dowiemy się wkrótce

Producencki album Magiery jest tym większym wydarzeniem w muzycznym przemyśle, że producent ten przez znaczną część swojej kariery pracował w duecie. Wraz z L.A. stworzył przed dwoma dekadami beatmakerski team White House, a wydawana pod tym szyldem seria KodeX na stałe wpisała się do kanonu rapowych producenckich albumów. Projekt, w którym jedynie Magiera tworzy warstwę muzyczną dla innych raperów i wokalistów budzi zainteresowanie środowiska również z innego powodu. W ostatnim czasie Magierski odpowiedzialny był za wyprodukowanie znacznej ilości krążków z odmiennych stylistycznie nurtów. Tylko w 2019 i 2020 roku Magiera odpowiedzialny był za całkowite brzmienie płyty O.S.T.R.’a, Małpy, Vienia, Kaliego, Kukona i Peji. Nie sposób przewidzieć zatem w jakie brzmieniowe rejony producent podążył na swoim autorskim albumie. Ciekawość słuchaczy zaspokojona powinna być już wkrótce!

zdjęcie główne: fot. Marta Hari

Sarius i SzczyL gośćmi pierwszego singla „Naszyjnik”, który ukaże się już za moment! Premiera natomiast albumu „zbliża się wielkimi krokami”.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →