Jest zapowiedź nowego albumu Vienia!


01 lutego 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Szykuje się wyjątkowe wydawnictwo!

Najnowszy krążek pt.“Twarzova” to czwarty solowy album rapera. Jego premiera zaplanowana jest na 15 marca. Znajdzie się na nim dziesięć utworów, które podejmują się tematyki  imperializmu , mediów społecznościowych i problemów ekologicznych.

Okładkę płyty namalował znany artysta streetartu- Michał Wręga aka Sepe. Wykonał on również dziesięć prac, których tematem są twarze i ozdabiają każdy utwór z albumu.

Każdy kawałek jest również wzbogacony o napisany przez Vienia felieton, w  którym raper opowiada o okolicznościach powstania oraz wyjaśnia teksty.

No i jest. !!!! Całkiem nowy album wyprodukowany przez Magierę . To już dwa lata minęły od albumu H.O.R.E , więc…

Opublikowany przez Vienio Środa, 30 stycznia 2019

Pierwszym singlem zapowiadającym nowe wydawnictwo będzie “Minuta i 20 sec.”, nagrany wspólnie z Bovską. Premiera utworu będzie miała miejsce wraz z ze startem preorderu płyty.

Szykuje się wyjątkowe wydawnictwo! Najnowszy krążek pt.“Twarzova” to czwarty solowy album rapera. Jego premiera zaplanowana jest na 15 marca. Znajdzie się na nim dziesięć utworów, które podejmują się tematyki  imperializmu , mediów społecznościowych i problemów ekologicznych. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →