fot. materiały prasowe

Igo jest już na ostatniej prostej przed wydaniem albumu. Oto nowy singiel „Nie może być inaczej”


09 listopada 2022

Podziel się newsem:

Igo zabiera nas w ostatnią podróż przed wydaniem swojego najnowszego albumu. Nie może być inaczej opowiada o walce z samym sobą.

Wielki debiut nadchodzi

Premiera debiutanckiej solowej płyty Igo jest już za rogiem. To właśnie 18 listopada światło dzienny ujrzy krążek zatytułowany po prostu IGO, który jest promowany przez wydany okrągłe 10 dni temu singiel Nie może być inaczej. Piosenka, mimo bardzo ważnego przekazu, mogła nie trafić do każdego ze względu na to, że utwór nie doczekał się oficjalnego teledysku. Artysta dzisiaj zmienia jednak ten stan rzeczy, prezentując nam klip do utworu, który powstał w kooperacji z Magierą, jednym z czołowych polskich producentów muzycznych.

Przeczytaj także: Igo powraca w tanecznej odsłonie. W klipie do „Better Be Alive” towarzyszą mu znani tiktokerzy

Igo I Need No Love #StandUpForUkraine
fot. materiały prasowe

Singiel Nie może być inaczej to historia pełna woli walki i uporu. Igo chce nam przekazać bardzo ważną zasadę – o naszych bliskich należy dbać i stale pokazywać im, że są dla nas całym światem. Klip w reżyserii Michała Jagiełły dodatkowo podsyca tematykę utworu.

Głównym założeniem jest, aby przedstawić historię człowieka, który chce „oddać swoje wspomnienia”. Jest to obraz bardziej fabularny niż performance’owy, okraszony trochę w niepokojach surrealizm w nocnym klimacie, z nutką romantyzmu

– opisał klip reżyser.

W klipie pierwsze skrzypce gram sam Igo, który ukazuje siebie jako człowieka mierzącego się z własnymi wspomnieniami. Czasami przez niepoukładane i nierozwiązane sprawy w naszym życiu musimy mierzyć się z ich widmem w przyszłości, tym samym zaburzając postrzeganie rzeczywistości. Album zatytułowany IGO ukaże się już 18 listopada. Promującą go piosenkę Nie może być inaczej możecie posłuchać poniżej:

IGO – Nie może być inaczej, posłuchaj!

W dniu premiery swojego albumu Igo wyruszy również w trasę promującą nowe wydawnictwo. W ramach tournée muzyk odwiedzi aż dziesięć miast, a podczas zaplanowanych koncertów towarzyszyć mu będą ciekawi goście.

  • 18.11 / Szczecin/ GOKSiR Przecław
  • 20.11 / Wrocław / A2
  • 24.11 / Łódź / Wytwórnia
  • 25.11 / Gdańsk / Stary Maneż
  • 27.11 / Lublin / Centrum Spotkania Kultur
  • 03.12 / Bydgoszcz / Fabryka Lloyda
  • 04.12 / Poznań / Tama
  • 06.12 / Kraków / Klub Studio
  • 11.12 / Warszawa / Progresja
  • 12.12 / Katowice / Miasto Ogrodów

Igo zabiera nas w ostatnią podróż przed wydaniem swojego najnowszego albumu. Nie może być inaczej opowiada o walce z samym sobą. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →