fot. materiały prasowe

Igo powraca w tanecznej odsłonie. W klipie do „Better Be Alive” towarzyszą mu znani tiktokerzy


21 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Igo po raz kolejny udowadnia nam, że śpiew to nie jedyny jego atut. Zobaczcie taneczny klip do utworu Better Be Alive.

Taniec podszyty emocjami

Co tu dużo mówić – Igo bardzo dobrze wie, jak połączyć sferę emocjonalną swojego życia z tą nieco bardziej rozrywkową. Idealnym przykładem tej umiejętności jest bez dwóch zdań muzyka artysty, która łączy w sobie naprawdę wiele. Po wydanej na początku tego roku piosence Helena, która była uosobieniem wewnętrznych przeżyć i najskrytszych uczuć artysty, teraz przyszedł czas na poszybowanie w zupełnie odmiennym kierunku. Taneczne Better Be Alive zabiera nas bowiem na parkiet, tym samym namawiając nas do podejmowania ryzyka w drodze do szczęścia.

Przeczytaj także: Igo walczy z hejtem w utworze To też o Tobie

Igo
fot. materiały prasowe

Najnowszy utwór muzyka zapowiada pierwszą solową płytę Igo. Better Be Alive to piąty już singiel promujący to wydawnictwo.

„Better Be Alive” to opowieść o miłości, a zarazem indywidualności w związku. Utwór stawia pytania, czy chcemy być tacy, jak oczekują tego inni, czy może warto zaryzykować i być szczęśliwym, nie spełniając społecznych oczekiwań

– czytamy w zapowiedzi singla.

Nowy singiel promuje świeżo nakręcony teledysk, w którym razem z artystą występuje popularna para taneczna @loczniki. Nicki i Loczek zdobyli popularność przede wszystkim dzięki viralowym klipom, w których nie tylko tańczą, ale także symulują ruchy tzw. NPC (Non-Player Character), czyli postaci ze świata gier, którymi steruje komputer. Wraz z premierą singla wystartował również oficjalny TikTok Igo. Utworu możecie posłuchać poniżej!

IGO – Better be alive, posłuchaj!

Autorami teledysku są Michał Oziewicz i Filip Marek.

Igo wyrusza w trasę koncertową

Tej jesieni Igo odwiedzi również dziesięć miast, serwując słuchaczom muzykę na żywo tworzoną przy udziale najlepszych polskich muzyków. Gdzie możecie złapać wokalistę?

  • 18.11 / Szczecin/ GOKSiR Przecław 
  • 20.11 / Wrocław / A2 
  • 24.11 / Łódź / Wytwórnia 
  • 25.11 / Gdańsk / Stary Maneż 
  • 27.11 / Lublin / Centrum Spotkania Kultur 
  • 03.12 / Bydgoszcz / Fabryka Lloyda 
  • 04.12 / Poznań / Tama 
  • 06.12 / Kraków / Klub Studio 
  • 11.12 / Warszawa / Progresja 
  • 12.12 / Katowice / Miasto Ogrodów 

Bilety są już dostępne do kupienia w sieci.

Igo po raz kolejny udowadnia nam, że śpiew to nie jedyny jego atut. Zobaczcie taneczny klip do utworu Better Be Alive. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Taniec podszyty emocjami […]

igo

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →