fot. Krzysztof Cichuta

Igo walczy z hejtem w utworze „To też o Tobie”


22 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Igo prezentuje swój trzeci solowy singiel. W utworze To też o Tobie artysta rozpracowuje problematykę hejtu. Piosenka zapoczątkowuje akcję społeczną #hejtmozezabic.

Igo: między albumem a letnią trasą

Artysta wciąż pracuje nad swoją debiutancką solową płytą, ale zanim się ona ukaże, czekają go koncerty – już z całkowicie nowym materiałem. Do tej pory wyszły dwa single zapowiadające album Igo: pierwszy, czyli Helena, ukazał się w styczniu tego roku, natomiast Brudas – w kwietniu. Po nieco ponad dwóch miesiącach przerwy wokalista wydał kolejny utwór – To też o Tobie. Ta regularność na pewno ucieszy jego fanów, którzy z niecierpliwością wyczekują pełnoprawnej solówki.

To też o Tobie spina się stylistycznie z wcześniejszymi działaniami wokalisty, lecz sama muzyka została wzbogacona o trudny do wychwycenia sznyt etniczności. Jej twórcami są – oczywiście – Igor Walaszek oraz Jakub Jaworski. Ciekawostką jest, że w chórkach słychać Natalię Szroeder, natomiast piano sampel nagrała Kasia Sienkiewicz z Kwiatu Jabłoni.

Przeczytaj: Igo – drugi i znacznie ciekawszy solowy strzał. Oto Brudas

Igo to też o tobie
fot. Krzysztof Cichuta

To też o Tobie – tak, o Tobie

Trzecia solowa piosenka Igo jest jednocześnie promocją akcji Hejt może zabić, która ma na celu potępienie zjawiska hejtu, unaocznienie jego skutków oraz pomoc tym, którzy spotykają się z jego przejawami.

Chyba nie ma osoby, której nie dotknął hejt w Internecie. Pisząc piosenkę „To też o Tobie” chciałem poruszyć temat wszechobecnie występującego hejtu i jego bolesnych konsekwencji. Zdecydowałem jednak, że należy iść o krok dalej. Przyłączcie się do mnie, stwórzmy akcję „Hejt może zabić” i razem sprzeciwmy się szerzącej się nienawiści w Internecie

– mówi Igo (pisownia oryginalna).

IGO – To też o Tobie

Igo prezentuje swój trzeci solowy singiel. W utworze To też o Tobie artysta rozpracowuje problematykę hejtu. Piosenka zapoczątkowuje akcję społeczną #hejtmozezabic. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Igo: między albumem a letnią trasą […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

igo
Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →