fot. K. Bielska

Igo zaśpiewał dla Ukrainy w ramach akcji #StandUpforUkraine


12 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Igo podzielił się wykonaniem live zupełnie nowej piosenki I Need No Love, którą dedykuje uchodźcom wojennym z Ukrainy. Posłuchajcie!

Igo w ogniu muzycznych działań

Choć od premiery debiutanckiego singla IgoHelena, minęło już trochę czasu, lider zespołu Clock Machine nie próżnuje. Artysta ogłosił już swoje pierwsze letnie koncerty oraz całą trasę klubową, którą zagra jesienią. Zapowiedział również kolejny singiel – Brudas, który będzie miał swoją premierę lada moment, bo już w środę 13 kwietnia.

Igo Brudas singiel
Igo – Brudas, okładka singla

W międzyczasie Igo wziął również udział w kilku wyjątkowych projektach muzycznych, takich jak Bestsellery Empiku czy wyjątkowy koncert Razem z Ukrainą. W geście wsparcia ludności ukraińskiej, uciekającej z objętych wojną terenów swojego kraju, artysta podzielił się również zupełnie nową piosenką.

#StandUpforUkraine – artyści z całego świata wzywają do wsparcia Ukrainy

Igo dołączył do wyjątkowej inicjatywy międzynarodowej organizacji Global Citizen#StandUpforUkraine, która ma na celu opublikowaniem w mediach społecznościowych jak największej liczby wiadomości o możliwościach wsparcia dla Ukrainy, jak również apeli o rozwiązanie humanitarnego kryzysu. W ramach akcji światło dzienne ujrzał zupełnie nowy utwór IgoI Need No Love — zdecydowanie mniej przebojowy od wspomnianej Heleny, bardziej stonowany, ale za to przepełniony szczerymi emocjami. Posłuchajcie sami!

Zobacz również: Stand Up for Ukraine z nowymi nazwiskami. Do akcji włączyli się Igo, Sarsa, Vito Bambino i Young Leosia

Uchodźcy na Ukrainie i na całym świecie potrzebują teraz naszej pomocy. Dołącz do nas i Global Citizen
#StandUpforUkraine i stań w obronie osób przesiedlonych na całym świecie – bo każdy zasługuje na bezpieczne i humanitarne warunki życia: ForUkraine.com

– pisze Igo w swoich mediach społecznościowych.

Igo – I Need No Love, posłuchaj!

Igo podzielił się wykonaniem live zupełnie nowej piosenki I Need No Love, którą dedykuje uchodźcom wojennym z Ukrainy. Posłuchajcie! Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →