Nowy singiel od Małpy!


07 lutego 2019

Obserwuj nas na instagramie:

To już drugi utwór z nadchodzącego wydawnictwa.

Raper ujawnił drugi singiel zapowiadający najnowszy album BLUR. Wcześniej Małpa podzielił się klipem do utworu Nie Wiem Co Będzie Jutro, w którym gościnnie wystąpił Sarius.

Kawałek Budzę Się mocno różni się od poprzedniego. Jest bardziej mroczny i przygnębiający. Ponadto klip ma dużo prostszą formę. Za jego produkcję odpowiada Magiera.

“Budzę Się” to wyrzucenie najgłębszych emocji jakie we mnie siedzą. To uczuciowy ekshibicjonizm na poziomie, na który do tej pory nie wchodziłem.
Sprawdźcie proszę fragment mnie, którym postanowiłem się podzielić.

Premiera albumu BLUR  już 22 lutego.  Wraz z premierą płyty rusza także trasa koncertowa, podczas której Małpa odwiedzi kilkanaście miast w Polsce.

To już drugi utwór z nadchodzącego wydawnictwa. Raper ujawnił drugi singiel zapowiadający najnowszy album BLUR. Wcześniej Małpa podzielił się klipem do utworu Nie Wiem Co Będzie Jutro, w którym gościnnie wystąpił Sarius. Kawałek Budzę Się mocno różni się od poprzedniego. Jest bardziej mroczny i przygnębiający. Ponadto klip ma dużo prostszą formę. Za jego produkcję odpowiada Magiera. […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →