fot. materiały prasowe

Małpa Symfonicznie. Raper prezentuje nową odsłonę jednego z utworów


11 października 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Blisko pół roku po premierze czwartej solowej płyty Małpa wraca w nowym wydaniu. Torunianin zaprezentował, jak jedna z piosenek brzmiałaby w towarzystwie orkiestry.

Małkiewicz wystąpił z orkiestrą

20 marca tego roku w Filharmonii Gorzowskiej odbył się koncert Steve Nash & Turntable Ochestra x Rodziewicz. Występującym towarzyszyła również Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej pod dyrekcją Andrzeja Borzyma, a gościnnie pojawił się także Małpa.

Zobacz: Małpa wspomina najdziwniejszą sytuację koncertową. W rolach głównych Belmondawg i… banan

Podczas koncertu zarejestrowano m.in. utwór Najlepsze przed nami, który zasila tracklistę albumu Bóg nie gra w kości. Wczoraj na kanale rapera pojawiło się blisko pięciominutowe nagranie z tamtego dnia. Za wideo odpowiada ekipa Splot Media, natomiast Łukasz Olejarczyk wykonał mix i mastering.

Video jest zapisem spotkania dwóch z pozoru odległych od siebie światów, sytuacji, w której kultura wysoka skrzyżowała się z kulturą miejską dając odbiorcom ich obu, możliwość wzajemnego poznania

– czytamy w opisie (pisownia oryginalna).

Małpa – Najlepsze przed nami – wersja symfoniczna

Bóg nie gra w kości ma prawie pół roku

Czwarty solowy album Małkiewicza trafił na rynek pod koniec września. Za produkcje na albumie odpowiedzialni byli Steve Nash, Czarny HIFI oraz kolektyw The Returners. Na krążek składa się trzynaście piosenek, w tym single Pamiętaj kto 2 czy Drogi dres.

Według opublikowanego niedawno przez Związek Producentów Audio Video raportu Bóg nie gra w kości cieszy się sporym zainteresowaniem. Wśród pięćdziesięciu najchętniej kupowanych płyt w Polsce album Małpy zajął czternaste miejsce. Wyprzedził tym samym m.in. Okiego, Kwiat Jabłoni, Kukona, Mroza, Dawida Podsiadło czy Sokoła.

Małpa – Bóg nie gra w kości – odsłuch albumu

Blisko pół roku po premierze czwartej solowej płyty Małpa wraca w nowym wydaniu. Torunianin zaprezentował, jak jedna z piosenek brzmiałaby w towarzystwie orkiestry. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Małkiewicz […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →