kadr z teledysku „Mech"

Małpa kończy współpracę z Jinxem i Chwiałem. Przynajmniej tę koncertową

Obserwuj nas na instagramie:

Po ponad dekadzie wspólnego występowania Małpa zmienia ekipę koncertową. Raper zakończył współpracę z dotychczasowymi kompanami. Podczas nadchodzącej trasy Małkiewiczowi będzie towarzyszyć producent obecny na Bóg nie gra w kości.

Małkiewicz rusza w trasę koncertową w zmienionym składzie

Wczoraj w mediach społecznościowych Łukasza Małkiewicza pojawił się post, który przedstawił najnowsze zmiany w koncertach Małpy. Raper poinformował, że po ponad trzynastu latach wspólnego koncertowania, podczas najbliższej trasy nie będzie towarzyszyć mu ani DJ Chwiał z The Returners, ani Jinx. Małpa podkreśla jednak, że nie jest to spowodowane żadnym konfliktem, a potrzebą zmian. Zamiast wspomnianej dwójki Małkiewiczowi towarzyszyć będzie Steve Nash. Raper nie kryje podekscytowania zmianą formuły jego występów.

Zobacz: Małpa w kolejnej odsłonie Łysy Live Session. Posłuchajcie akustycznej wersji utworu Drogi dres

Z Jinxem i Chwiałem znamy się od 20 lat, jesteśmy z jednego miasta i połączyła nas wspólna zajawka na długo zanim zaczęliśmy robić rap „profesjonalnie”. W ciągu ostatnich lat zagraliśmy razem blisko 500 koncertów.

Graliśmy w wielkich metropoliach i małych miasteczkach, w kraju i za granicami, czasami występowaliśmy przed tysiącami osób, a czasami graliśmy dla raptem kilkunastu najwierniejszych fanów. Niezależnie od tego gdzie i przed kim, obaj stojąc na scenie zawsze dawali z siebie wszystko i bardzo im za to dziękuję. Dziękuję za wszystkie piękne, śmieszne, smutne i trudne momenty, które przeżyliśmy jeżdżąc po kraju. Za to, że byli obok gdy odbierałem złote płyty i wtedy gdy zwijając się z bólu wymiotowałem do przydrożnego rowu. Dziękuję za to, że zawsze mogłem na nich liczyć, na scenie i poza nią. Mam nadzieje, że wybaczycie mi ten podniosły ton, po prostu Ci goście są dla mnie jak rodzina.

To trudne ale po tych 13 latach nadszedł czas na zmiany, których potrzeba dojrzewała w każdym z nas już od jakiegoś czasu. Uprzedzając Wasze pytania, nie pokłóciliśmy się, nie poróżniły nas pieniądze i dalej jesteśmy ekipą przyjaciół. Rozpisuję się tak dlatego, ponieważ wiem, że Wy również zdążyliście się z nimi zżyć i moglibyście poczuć się zdezorientowani nie widząc ich ze mną na scenie.

Co dalej?
Coś się kończy, coś zaczyna. Jest mi smutno bo to koniec naszej wspólnej przygody ale jednocześnie jestem podekscytowany bo początek innej. Bardzo się cieszę, że na nadchodzącej trasie będzie mi towarzyszył Steve Nash, człowiek-orkiestra, którego znacie z kilku kawałków na BNGWK. Kacper wprowadzi „żywy” element do mojego koncertu. Będzie grał na MPC, klawiszach oraz magicznych urządzeniach, których nazw nie potrafię nawet wymówić. Jesteście ciekawi jak to będzie wyglądało? Zapraszam na nasze nadchodzące koncerty.

– czytamy (pisownia oryginalna)
małpa
fot. facebook rapera

Małpa wystąpi podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Już dziś w Krakowie torunianin rozpoczyna serię koncertów promującą jego ostatnią solową płytę. Oprócz zaplanowanej trasy koncertowej promującej Bóg Nie Gra W Kości, Małpa pojawi się również na jednym z największych festiwali hip-hopowych w Polsce. Duet Małpa/Steve Nash wystąpi podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022. Impreza odbędzie się między 11 a 13 sierpnia w Płocku na Plaży nad Wisłą. Karnety oraz bilety jednodniowe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 znajdziecie na Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! Liczba karnetów trzydniowych jest ograniczona.

Przeczytaj również: Lech Polish Hip-Hop Music Awards zmienia lokalizację. Gala zawita w Płocku. Zmiany także w Polish Hip-Hop Festivalu

Przez ponad dwa lata pracowaliśmy nad tym, abyście otrzymali najlepszy festiwal hip-hopowy w historii. Nie lubimy półśrodków, dlatego w tym roku czekają na Was rewolucyjne zmiany. Line-up wypchany po brzegi (kolejne ogłoszenia artystów już niedługo), nowe sceny, masa stref, dodatkowe pole namiotowe oraz liczne niespodzianki. Do zobaczenia w Płocku. Elooo!

– zachęcają organizatorzy.

W pierwszej puli ogłoszeń znaleźli się: OKI, Kukon, Hodak, Catchup, Miły ATZDwa Sławy, Gruby Mielzky, PRO8L8M, Sokół, Ero JWP, Łajzol, JETLAGZ, Dziarma, Young Igi, Zdechły Osa, BARTO KATT, Avi x Louis Villain, Kaz Bałagane, Sarius, Małpa, PlanBe, TUZZA, Spółka ZOO [Frosti, Berson, Włodar, Mario], Feno, Paluch, Słoń, Jeden, Jacuś, Lipa, Joda, Guzior, Kabe.

Małpa – Bóg nie gra w kości – odsłuch albumu

Po ponad dekadzie wspólnego występowania Małpa zmienia ekipę koncertową. Raper zakończył współpracę z dotychczasowymi kompanami. Podczas nadchodzącej trasy Małkiewiczowi będzie towarzyszyć producent obecny na Bóg nie gra w kości. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →