Małpa – „Drogi dres” (Łysy Live Session)

Małpa w kolejnej odsłonie Łysy Live Session. Posłuchajcie akustycznej wersji utworu „Drogi dres”


12 maja 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Na kanale Piotra „Łysego” Lewandowskiego zagościł tym razem Małpa. Panowie wykonali akustyczną wersję utworu Drogi dres z najnowszego krążka toruńskiego rapera.

Łysy Live Sessions, czyli wyjątkowe, akustyczne sesje

Łysy Live Session to format stworzony przez gitarzystę Piotrka Lewandowskiego, w którym mamy okazję usłyszeć wyjątkowe, akustyczne wersje utworów zaproszonych gości. Do tej pory u Łysego pojawił się Pezet, który wykonał Ukryty w mieście krzyk, Dom oraz Nisko jest niebo. Drugim gościem był Sobel. Autor Pułapki na motyle wykonał kawałki Fiołkowe pole, Presja i Drobna zabawa, który współtworzył z Magierą. Tym razem u Łysego zagościł Małpa. Panowie zagrali utwór Drogi dres, który pochodzi z najnowszej płyty toruńskiego rapera – Bóg nie gra w kości. Podobnie jak przy poprzednich nagraniach, drugą gitarą zaopiekował się Konrad Malicki. Samplami zajął się Zein, a nagranie wideo to dzieło Tornado Films, Bartosza Malickiego i LIVE NOW. Biorąc pod uwagę format trzech kawałków, możemy spodziewać się, że wkrótce otrzymamy kolejne nagrania sesji z Małpą.

Małpa – Drogi dres (prod. The Returners) – (Łysy Live Session)

Bóg nie gra w kości, a Małpa wydał czwarty krążek

Bóg nie gra w kości to czwarta płyta Małpy. Krążek miał swoją premierę 29 kwietnia.

Bóg nie gra w kości to czwarty solowy album Małpy. Melodyjne refreny na auto-tune’ie, bity, które rozruszają każdą imprezę – tego na tej płycie nie ma.

Są za to precyzyjnie napisane teksty, pełen emocji wokal oraz bity stanowiące idealny soundtrack do kolejnej osobistej opowieści artysty.

– czytamy w opisie

Na albumie znalazło się trzynaście kawałków, za produkcję których odpowiadają The Returners, Steve Nash i Czarny Hi-Fi. Jak sam mówi Małpa, w życiu nie nagrał nic lepszego.

Małpa – Bóg nie gra w kości – tracklista

 1. Kundel (prod. Steve Nash)
 2. Próg (prod. The Returners)
 3. Najlepsze przed nami (prod. The Returners)
 4. Na moim zegarku (prod. Steve Nash)
 5. Drogi dres (prod. The Returners)
 6. Pamiętaj kto 2 (prod. Czarny HiFi, The Returners)
 7. Mech (prod. The Returners)
 8. Jesienna dziewczyna (prod. Steve Nash)
 9. Nie żałuję (prod. Czarny HiFi)
 10. Dzikie koty (prod. The Returners)
 11. Tatuaże (prod. Czarny HiFi)
 12. Abort (prod. The Returners)
 13. Raz dla sportu, raz dla sztuki (prod. Steve Nash)
małpa bóg nie gra w kosci
okładka albumu Bóg nie gra w kości, Proximite 2022

Na kanale Piotra „Łysego” Lewandowskiego zagościł tym razem Małpa. Panowie wykonali akustyczną wersję utworu Drogi dres z najnowszego krążka toruńskiego rapera. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Łysy Live Sessions, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →