Sobel „Bandyta”

Sobel nic nie musi – posłuchajcie singla „Bandyta”


31 marca 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Sobel konsekwentnie wypuszcza nowe single, które promują jego długogrający album Pułapka na motyle. Przynęty rozrzucił bardzo różnorodne – od imprezowych bangerów, przez intymne wspominki, aż do trapowych numerów, których zadaniem jest po prostu banglać.

Sobel zapowiada szybki album

Trapowa część hip-hopowej sceny ostatnio ma się więcej niż świetnie, bo jej czołówka prześciga się w produkowaniu materiału. Tymek wypuszcza singiel za singlem, a Sobel intensywnie promuje swoją nadchodzącą płytę. I tak, nie ma ostatnio tygodnia bez rapowych nowości, a te spod szyldu Szymona napawają olbrzymim entuzjazmem względem Pułapki na motyle.

Tymek: „W 2022 roku wydam 10 utworów KLUBOWYCH”, przeczytaj

Już jego epka Kontrast była, jak sama nazwa wskazuje, zbudowana na przeciwieństwach. Artysta zdaje się podążać tym tropem i swobodnie żonglować emocjami oraz klimatem utworów, które finalnie złożą się na krążek. Już po paru pierwszych singlach słychać, że ten album będzie szybki. To znaczy: fragmentaryczny, połączony ze sobą luźnymi nitkami powiązań.

Sobel wypuścił singiel Bandyta
Facebook/Sobel

Sobel – jakie życie, taki rap

Dzisiejsza premiera, czyli Bandyta, to iście trapowa wprawka, którą warto słuchać z dobrym basem. Inaczej też oczywiście zrobi klimat, ale puszczony głośno z podkręconymi ustawieniami wchodzi wprost przepotężnie i nic dziwnego, że tak szybko zaczął trendować na karcie na czasie.

Sobel wie, jak to zrobić, żeby się wkręcić. Obojętnie, czy nagle jest wrażliwcem, czy totalnym świrusem, wypuszcza muzykę, której się słucha. Bo siada, bo taka się podoba. Czy trzeba więcej wyjaśnień?

Też mi się tak wydaje.

Sobel – Bandyta (prod. PSR)

Album rapera Pułapka na motyle ukaże się nakładem Def Jam Recordings Poland i będzie miał swoją premierę 16 kwietnia. Preorder płyty można zamawiać na stronie labelu.

Sobel konsekwentnie wypuszcza nowe single, które promują jego długogrający album Pułapka na motyle. Przynęty rozrzucił bardzo różnorodne – od imprezowych bangerów, przez intymne wspominki, aż do trapowych numerów, których zadaniem jest po prostu banglać. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →