Sobel zaprezentował najbardziej osobisty numer z nowej płyty


11 marca 2021

Podziel się newsem:

Alien, wypuszczony przed trzema tygodniami był taneczny i wyluzowany. Wraz z nowym singlem, Sobel pokazuje nam się z zupełnie innej strony. Zaskakująco intymnej i bardzo osobistej.

To ja – Sobel obnaża się z emocji

Wydająca pierwszy album Sobela, wytwórnia Def Jam Recordings Poland, jasno przyznaje. Tak osobistego utworu, jak To ja, ich nowy podopieczny jeszcze nie wypuścił! Sobel, jak tytuł singla na to wskazuje, dosłownie obnaża się z emocji przed słuchaczami. Tak osobiste numery trudne są do opisania przez kogoś innego niż sam autor. Zdaje sobie z tego sprawę sam Sobel, który postanowił przybliżyć słuchaczom kontekst swojego najnowszego kawałka:

Jeśli mam być szczery, to dla mnie jeden z najważniejszych moich numerów. Nie wiem czy jestem gotowy dzielić się z wami takimi emocjami. To gówno jest mega osobiste, klip i każdy pojedynczy wers kryje w sobie bardzo głębokie znaczenie, w dodatku sam numer, stylistycznie odbiega od reszty na czym również bardzo mi zależało. Na ten moment nie chcę rozwijać się na sam temat utworu. To nie takie proste, jakie może się wydawać.

To pułapka na motyle

To moje życie

To ja

– mówi raper o swoim najnowszym singlu

Muzyczne tło Sobelowi do opowiedzenia tej intymnej historii zapewnił Deemz. Scenariuszem i reżyserią teledysku obrazującego osobiste To ja zajął się z kolei Radziej.

Sobel – To ja

Wcześniej był wyluzowany Alien

Singlem To ja, Sobel zapowiada swój debiutancki album Pułapka na motyle. Pierwszym zwiastunem tego wydawnictwa był natomiast Alien. Wypuszczony przed trzema tygodniami taneczny i wyluzowany singiel, stanowczo różni się od dzisiejszej propozycji Sobela, lecz – niezwykle popularny! Wyprodukowany przez Magierę utwór na samym YouTube zdążył zostać wyświetlony już ponad 5 milionów razy! I wnioskując z wypowiedzi autora będzie bardziej reprezentatywny dla całej Pułapki na motyle, niż jego następca. Premierę debiutanckiej płyty Sobela zaplanowana na 16 kwietnia. Przedsprzedaż wydawnictwa trwa na stronie wytwórni Def Jam Recordings Poland.

Sobel – Alien

„To ja” to obnażenie się z emocji i po singlu „Alien” druga zapowiedź debiutanckiego albumu „Pułapka na motyle”.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →