Rozkręcamy party, czyli TOP 5 hip-hopowych numerów na imprezę


27 października 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Hip-hop na dużych głośnikach, rap królujący na dancefloorze – da się zrobić. Można do niego potańczyć, można się bujać, można tylko posłuchać. Poniżej przedstawiamy luźne zestawienie najlepszych, świeżych rapowych numerów, idealnych na wieczorne szaleństwa.

Hip-hopowe imprezowe towarzystwo

Bo z imprezami nigdy nie wie, oj nie wie się… Jeżeli skaczesz do klubu, zazwyczaj to pewniak. Znasz profil, wiesz, na co się piszesz. Czy to techno, czy klimaty bliższe Britney Spears i Lady Gagi, między którymi czasem przewinie się najnowszy Quebo. Na domówkach jest trudniej, raz, że zazwyczaj do DJ-ki nie brakuje chętnych, dwa, że bywa i tak, że oczekiwany taneczny nastrój gdzieś się zawierusza. Dlatego w naszej topce proponujemy zarówno klasyczne bangery, jak i numery, które Was pobujają, ośmielą i wychillują. Zagrają dziś dla Was: Sobel, Miętha, Tymek, Aero X Gedz i Hodak.

tymek hip-hop

#1 Sobel kierownikiem Imprezy

Numer psychodeliczny i co prawda raczej traktujący o tej złej stronie imprezowania, ale zblazowany wokal na wkręcającym się bicie nie pozwala, by go sobie odpuścić. Sobel zadziałał mocno, pierwsze przesłuchanie, a w głowie już mam (nie, nie, żadne “pięć gram”) lekko znużone zawołanie “uuuu impreza”. I mimo – nie ostrzeżeń, a stwierdzenia niewygodnych faktów – ochotę, żeby się zabawić. Bez zahamowań i ewentualnych myśli o jutrzejszym kacu. To można odłożyć na później.

Sobel – Impreza

#2 Miętha – wsiadajcie do S.U.V.A

Jeden z ciekawszych debiutów zeszłego roku, czyli duet Skip i AWGS, potrafi zbudować klimat numerów do biegania, jak i zwolnić oraz odtworzyć atmosferę niechętnego wyczołgiwania się z łóżka. Lub posiadówki, z muzyką w tle i rozmową ważniejszą niż skakanie na parkiecie. S.U.V to taktyczny kawałek do petka na balkonie i awaryjnego wyjścia do najbliższego sklepu o czwartej rano, zluzowania tempa i odpoczynku.

Miętha – S.U.V

#3 Tymek – rave-ik, maminsynku

To zestawienie nie miałoby racji bytu, gdyby nie pojawił się w nim Tymek. Raper świetnie się czuje w tematach okołoimprezowych i właściwie większość jego numerów nadaje się znakomicie do pozarzucania głową. Doskonale pamiętamy czasy, kiedy Język Ciała gościł w klubowych miksach, ale to przecież nie ostatnie słowo artysty. Relajate z oczywistych przyczyn nie usłyszymy w lokalu, lecz spokojnie może trafić na playlistę z bangerami.

Tymek – Relajate

#4 Aero X Gedz – bujają się dla idoli

Z boku na bok to numer, który faktycznie prędko siada i zapada w pamięć, szczególnie ze względu na mocno rytmiczny bit, wystylizowany na nieco niestaranne garażowe dudnienie. Duet Aero x Gedz również wypadł lepiej niż dobrze, a kawałek spokojnie można zapętlać, bez ryzyka, iż trzecie odsłuchanie sprawi, że wypadnie z łask. All day every day, ale można też nocą, bo spokojnie nada się jako parkietowy utwór.

Aero X Gedz – Z boku na bok

#5 Hodak – wybierz sobie piosenkę

Ostatnia z propozycji to nie tylko zamknięcie rankingu, ale również zamknięcie imprezy. Pożegnanie idealne, by wsiąść do pierwszego dziennego tramwaju. mercedes benz może lecieć z głośników, kiedy się wychodzi, jak i w słuchawkach w drodze na przystanek. Coś na wyciszenie, pewien przecinek w środku głośnej łupanki.

Hodak/Miroff – mercedes benz (why i love you) (feat. 2K, Michał Graczyk)

Sobel zaprasza na Kontrast Tour. w Poznaniu i Toruniu – bilety

Wszystkie koncerty odbędą się z zachowaniem zasad panującego reżimu sanitarnego. Organizatorzy zapewniają o bezpieczeństwu uczestników.

Hip-hop na dużych głośnikach, rap królujący na dancefloorze – da się zrobić. Można do niego potańczyć, można się bujać, można tylko posłuchać. Poniżej przedstawiamy luźne zestawienie najlepszych, świeżych rapowych numerów, idealnych na wieczorne szaleństwa. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →