Tymek: „W 2022 roku wydam 10 utworów KLUBOWYCH”

Podziel się newsem:

Tymek nie przestaje zaskakiwać! Artysta właśnie zapowiedział, że w 2022 roku wyda aż 10 utworów klubowych. Będzie album Klubowe 2?

Tymek nie daje nam ochłonąć po Polskiej Balladzie

Dopiero co otrzymaliśmy nowy, owiany tajemnicą singiel od TymkaPolska Ballada. Akcja promocyjna wokół tego kawałka dopiero się rozkręca, bowiem na poświęconej mu witrynie jestemtymek.pl zostały odsłonięte dopiero dwa z sześciu interaktywnych pół – jedno z instagramowym filtrem z przewijającym się w klipie do Polskiej Ballady logiem AURORY, drugie z odnośnikiem do merchu, który zniknął równie szybko, co się pojawił.

Tymek – Polska Ballada

Klubowe od Tymka wracają!

Zaangażowanie w ten projekt nie przeszkadza jednak wielowymiarowemu artyście rozpocząć pracy nad kolejnym. A będzie nim… Powrót do ery Klubowych!

Chcą ode mnie Klubowe 2 – śpiewa Tymek w swoim nowym kawałku o jednoznacznym tytule – Klubowe 2. Artysta spełnia zatem życzenia swoich fanów, w opisie kawałka dodając:

w 2022 wydam 10 utworów KLUBOWYCH
Obiecuję.

Tymek Klubowe 2
Tymek – Klubowe 2

Tymek zapowiada album Klubowe 2

Zdaje się, że możemy to potraktować, jako zapowiedź nowego albumu Tymka, który będzie kontynuacją kultowego krążka Klubowe z 2019 roku, na którym znalazł się jeden z największych przebojów artysty – Język ciała. Album ten sprzedał się w ilości ponad 30 000 egzemplarzy, a tym samym pokrył się platyną.

Czekamy na więcej, tymczasem posłuchajcie iście klubowej zapowiedzi Klubowych 2!

Tymek nie przestaje zaskakiwać! Artysta właśnie zapowiedział, że w 2022 roku wyda aż 10 utworów klubowych. Będzie album Klubowe 2? Tymek nie daje nam ochłonąć po Polskiej Balladzie Dopiero co otrzymaliśmy nowy, owiany tajemnicą singiel od Tymka – Polska Ballada. Akcja promocyjna wokół tego kawałka dopiero się rozkręca, bowiem na poświęconej mu witrynie jestemtymek.pl zostały […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →